Generace X, Y a Z – jak získat a udržet pracovní potenciál těchto generací ve firmě

 • Olga Franců Olga Franců
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
 • Management
 • HR a personalistika

Všechny tři generace jsou součástí našeho života. Jsou to naši současní i budoucí kolegové. Víme, že jsou rozdílné. Nejdou ani lepší, ani horší, jsou trochu rozdílní. Mohou mít jiné hodnoty, vyrostli v jiném prostředí, lákají je jiné věci, jiný způsob práce. Motivují je jiné věci.
Potřebujeme všechny tři generace, chceme je získat do našich firem, namotivovat a pokud se nám osvědčí, udržet si je co nejdelší dobu.

Cíl semináře

Všechny obory trpí v současné době nedostatkem zaměstnanců. Mají problém najít a oslovit nové zaměstnance, ale i udržet si ty stávající. Nevědí, jak je motivovat a jak s nimi komunikovat. Jen málokterý zaměstnavatel se zabývá rozdíly mezi generacemi. Pojďte to společně změnit.
Účastníci se naučí rozdílně pracovat se všemi generacemi, získat je a porozumět jim.

Komu je seminář určen

Seminář je určen lidem, kteří mají v pracovní náplni získání nových zaměstnanců ze všech tří generací a pracovat s nimi, tedy nám všem.

Program

Celodenní seminář 9:00 - 15:30 hod

 • Kdo je generace, kdo je generace Y, kdo je generace Z
 • Porovnání jednotlivých generací
 • Typické chování generace X,Y, Z
 • Přizpůsobení náboru jednotlivým generacím
 • Jaká jsou očekávání při výběru zaměstnavatele
 • Představa ideální práce
 • Generace X jako zaměstnanec
 • Generace Y jako zaměstnanec
 • Generace Z jako zaměstnanec
 • Různé benefity, co zajímá jednotlivé generace
 • Jak funguje motivace mezi generacemi
 • Jak si je udržet ve firmě
 • Jak přizpůsobit firemní kulturu všem generacím

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
V ceně semináře je zahrnuta dopolední kávová přestávka, oběd o 2 chodech a odpolední kávová přestávka.

Olga Franců

Olga Franců

Rozsáhlé zkušenosti jsem získala při řízení HR procesů ve středně velkých a velkých společnostech, které byly jak české, nadnárodní, tak i částečně vlastněné státem. Po dvaceti letech praxe v pozici personální ředitelky jsem přešla na druhou stranu a začala jsem pracovat jako HR kouč, osobní kouč, nezávislý konzultant, poradce a lektor v oblasti řízení lidských zdrojů a měkkých dovedností. Zde mohu zúročit dlouholetou práci s lidmi, kterou mám velmi ráda. Mé vědomosti a dovednosti nejsou jen vyčtené z knih, jsou podložené praxí, prožité. Mám ráda předávání zkušeností a především poznávání nových lidí, protože každý z nich mě něčím obohatí.

St 27.3.2019

Three Crowns Hotel****

Elegantní a přesto neformální Hotel U tří korunek naleznete v klidném zákoutí autentické čtvrti Žižkov v širším centru Prahy. Žižkov je místem pulzujícího kosmopolitního života, s množstvím barů, restaurací, klubů a kulturních scén. Pro jeho opravdovost, dochované živoucí tradice a osobitou atmosféru, připomínající zlatá 20-30 léta minulého století, je Žižkov vyhledávaným místem setkání mladých lidí a umělců a místo konání četných festivalů, happeningů, oslav, Open-air kulturních a hudebních akcí. Centrum města a veškeré turistické atrakce jsou jednoduše dostupné tramvají nebo autobusem nebo autem. Centrum Prahy je vzdálené necelých 10 minut jízdy nebo 15 minut procházkou malebnými historickými ulicemi města. Přátelský a školený personál je našim hostům připraven asistovat ve všech ohledech a být nápomocný radami a tipy na události a program pobytu v Praze.

Praha 3, Cimburkova 28

Z hlavního nádraží: tramvaje 5, 9 nebo 26 - dvě zastávky do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí;
Z nádraží Holešovice: metrem C do stanice Hlavní nádraží, pak tramvají 5, 9 nebo 26 do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí.
Ze stanice metra Florenc: Autobusem č. 133, 175 nebo 207 na zastávku Tachovské náměstí. Dále pěšky zpět cca 50 metrů a odbočit do první ulice vlevo.
PARKOVÁNÍ: hotelové garáže jsou k dispozici účastníkům semináře za poplatek 200 Kč /den (omezená kapacita - parkování je možné pouze po předchozí rezervaci na e-mailu info@eduzone.cz minimálně 24 hodin před konáním semináře), případně je možné parkování na placených zónách v okolí hotelu. PARKOVÁNÍ V HOTELOVÉ GARÁŽI NENÍ VHODNÉ PRO VĚTŠÍ VOZIDLA jako např. SUV, dodávky apod.