Horké aktuality v účetnictví a daních 2019/2020

Do 31.12.2019 sleva 20%
 • Ing. Lenka Dvořáková Ing. Lenka Dvořáková
 • Účetnictví a daně

Každý nový rok sebou nese mnoho legislativních změn, které se mohou promítnout do všech oblastí podnikatelské praxe (účetnictví, daně, mzdy atd.). Právě s těmito změnami na rok 2020 a především s jejich problematickými oblastmi se můžete seznámit na tomto semináři. Součástí programu je také shrnutí nejdůležitějších změn v roce 2019.

Cíl semináře

Cílem semináře je provést účastníka, nemajícího čas sledovat všechny nadcházející změny světem těchto změn, majících dopad na každodenní podnikatelskou praxi. Na semináři získá účastník stručný avšak ucelený přehled změn v daních, účetnictví a v mzdové oblasti dle platné legislativy v roce 2020 a bude zároveň informován o připravovaných změnách. Součástí programu je také shrnutí nejdůležitějších změn v roce 2019. Změn je každým rokem stále více, a proto program semináře je opravdu nabitý důležitými a aktuálními informacemi.

Komu je seminář určen

Seminář je určen pro ekonomy, finanční účetní, manažery a další zájemce, kteří potřebují získat rychlý, přehledný a ucelený přehled o aktuálních a připravovaných změnách v účetnictví a daních.

Program

Celodenní seminář 9:00 - 15:30 hod

 • Zdaňování příjmů právnických a fyzických osob:
  • shrnutí nejdůležitějších změn roku 2019,
  • připravované změny na rok 2020.
 • Zákon o dani z přidané hodnoty:
  • shrnutí nejdůležitějších změn roku 2019,
  • připravované změny na rok 2020.
 • Novinky v oblasti účetnictví:
  • shrnutí nejdůležitějších změn roku 2019 a připravované změny pro účetní období započaté v 2020,
  • shrnutí změn v zákoně o účetnictví, prováděcí vyhlášce č. 500/2002 Sb. a interpretacích Národní účetní rady.
 • Mzdová problematika:
  • minimální mzda a průměrná mzda od 1. 1. 2020 a související změny,
  • změny v oblasti pojistného,
  • další změny.

Program může být upraven a doplněn dle vývoje nové legislativy.

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
V ceně semináře je zahrnuta dopolední kávová přestávka, oběd o 2 chodech a odpolední kávová přestávka.

Ing. Lenka Dvořáková

Ing. Lenka Dvořáková

daňový poradce, člen Komory daňových poradců ČR (KDP ČR), člen Komory certifikovaných účetních (KCÚ), člen Sekce účetnictví KDP ČR, Sekce daně z příjmu právnických osob KDP ČR, člen Sekce pro profesní otázky. Vystudovala ekonomickou vysokou školu (Ing.) se zaměřením na “účetnictví a finanční řízení podniku”. V účetnictví se pohybuje od roku 1995, vede vlastní účetní a daňovou kancelář. Je přihlášena k etickému kodexu KDP ČR a KCÚ a je také přihlášena ke kontinuálnímu profesnímu vzdělávání u obou organizací.

Po 20.1.2020

Three Crowns Hotel****

Elegantní a přesto neformální Hotel U tří korunek naleznete v klidném zákoutí autentické čtvrti Žižkov v širším centru Prahy. Žižkov je místem pulzujícího kosmopolitního života, s množstvím barů, restaurací, klubů a kulturních scén. Pro jeho opravdovost, dochované živoucí tradice a osobitou atmosféru, připomínající zlatá 20-30 léta minulého století, je Žižkov vyhledávaným místem setkání mladých lidí a umělců a místo konání četných festivalů, happeningů, oslav, Open-air kulturních a hudebních akcí. Centrum města a veškeré turistické atrakce jsou jednoduše dostupné tramvají nebo autobusem nebo autem. Centrum Prahy je vzdálené necelých 10 minut jízdy nebo 15 minut procházkou malebnými historickými ulicemi města. Přátelský a školený personál je našim hostům připraven asistovat ve všech ohledech a být nápomocný radami a tipy na události a program pobytu v Praze.

Praha 3, Cimburkova 28

Z hlavního nádraží: tramvaje 5, 9 nebo 26 - dvě zastávky do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí;
Z nádraží Holešovice: metrem C do stanice Hlavní nádraží, pak tramvají 5, 9 nebo 26 do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí.
Ze stanice metra Florenc: Autobusem č. 133, 175 nebo 207 na zastávku Tachovské náměstí. Dále pěšky zpět cca 50 metrů a odbočit do první ulice vlevo.
PARKOVÁNÍ: hotelové garáže jsou k dispozici účastníkům semináře za poplatek 200 Kč /den (omezená kapacita - parkování je možné pouze po předchozí rezervaci na e-mailu info@eduzone.cz minimálně 24 hodin před konáním semináře v pracovní dny, tzn. v případě konání semináře v pondělí je nutné rezervaci provést nejpozději v pátek), případně je možné parkování na placených zónách v okolí hotelu. PARKOVÁNÍ V HOTELOVÉ GARÁŽI NENÍ VHODNÉ PRO VĚTŠÍ VOZIDLA jako např. SUV, dodávky apod.