Komunikace pro manažery v praxi – od řízení k vedení (workshop)

 • Lenka Jedličková Lenka Jedličková
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
Pá 23.9. (workshop) PDF
Prezenční seminář  
i
Prezenční seminář
Prezenční účast v místě konání semináře.
Praha 3
Three Crowns Hotel****
5 490,00bez DPH
 • Management
 • Veřejná správa
 • Soft skills - měkké dovednosti

Manažeři často své týmy spíše řídí nežli vedou. Proto často dochází k závislosti na svých nadřízených, nekompetentnosti k samostatnému jednání či neschopnosti řešit samostatně zadané úkoly či zadání. Díky využití několika málo principů koučovacího přístupu při vedení lidí lze dosáhnout zkompetentnění a osamostatnění, větší sebedůvěře, ale i proaktivitě podřízených. Zároveň lze řešit obtížné situace a náročné hovory citlivě s minimálním množstvím negativních emocí.

Cíl semináře

Smyslem tohoto tréninku je nabídnout manažerům jiný způsob komunikace, který se čím dál častěji ukazuje jako užitečnější oproti vysloveně autokratickým či přespříliš přátelským stylům jednání. Uplatňování moci a autority je základním kamenem práce každého manažera, ale je zapotřebí s ní zacházet citlivě a zodpovědně. Účastníci zjistí, jak vést různé náročné rozhovory se svými podřízenými, jak delegovat úkoly, nebo jak zadávat úkoly jednodušeji a srozumitelněji. Docílí větší spokojenosti podřízených, větší otevřenosti v komunikaci, ale i důvěry a loajálnosti a zlepšení firemního prostředí.

Komu je seminář určen

Vedoucím pracovníkům, kteří chtějí se svými podřízenými komunikovat a pracovat ještě efektivněji

Program

Celodenní seminář 9:00 - 15:30 hod.

 • Úvodní naladění a sestavení objednávky ze strany účastníků a lektora
 • Krátké rozcvičení a zjištění úrovně dovedností a způsobu myšlení účastníků
 • Komunikace s podřízenými a její principy
 • Práce s otázkami – ukázka a zážitek, jak intenzivně lze vést rozhovory a řešit obtížné situace otázkou
 • Trénink aktivního naslouchání a vedení hovoru
 • Práce s podřízenými v emocích
 • Komunikace v obtížných situacích
 • Různé přístupy vedoucích pracovníků k podřízeným a jejich užitečnost v praxi
 • Využití koučování ve firemní praxi
 • Plánování osobního rozvoje každého z účastníků

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
V ceně semináře je zahrnuta dopolední kávová přestávka, oběd o 2 chodech a odpolední kávová přestávka. 

Lenka Jedličková

Lenka Jedličková

Pomáhám nejen obchodníkům a manažerům vyjadřovat se efektivněji a dosahovat užitečných výsledků s důrazem na lidskost a profesionalitu zároveň. Nabízím účastníkům možnost zamyslet se nad užitečností jejich stylu komunikace a obchodování. Dále pomáhám jednotlivcům i firmám vytvářet a udržovat kvalitní vztahy a objevovat zdravější způsoby myšlení a chování napříč celou organizací.

Pá 23.9.2022

Three Crowns Hotel****

Elegantní a přesto neformální Hotel U tří korunek naleznete v klidném zákoutí autentické čtvrti Žižkov v širším centru Prahy. Žižkov je místem pulzujícího kosmopolitního života, s množstvím barů, restaurací, klubů a kulturních scén. Pro jeho opravdovost, dochované živoucí tradice a osobitou atmosféru, připomínající zlatá 20-30 léta minulého století, je Žižkov vyhledávaným místem setkání mladých lidí a umělců a místo konání četných festivalů, happeningů, oslav, Open-air kulturních a hudebních akcí. Centrum města a veškeré turistické atrakce jsou jednoduše dostupné tramvají nebo autobusem nebo autem. Centrum Prahy je vzdálené necelých 10 minut jízdy nebo 15 minut procházkou malebnými historickými ulicemi města. Přátelský a školený personál je našim hostům připraven asistovat ve všech ohledech a být nápomocný radami a tipy na události a program pobytu v Praze.

Praha 3, Cimburkova 28

Z hlavního nádraží: tramvaje 5, 9 nebo 26 - dvě zastávky do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí;
Z nádraží Holešovice: metrem C do stanice Florenc, pak autobusem č. 133 nebo 207 na zastávku Prokopovo náměstí, Dále pěšky zpět cca 50 metrů a odbočit do první ulice vlevo..
Ze stanice metra Florenc: Autobusem č. 133 nebo 207 na zastávku Prokopovo náměstí. Dále pěšky zpět cca 50 metrů a odbočit do první ulice vlevo.
PARKOVÁNÍ: hotelové garáže jsou k dispozici účastníkům semináře za poplatek 200 Kč /den (omezená kapacita - parkování je možné pouze po předchozí rezervaci na e-mailu info@eduzone.cz minimálně 24 hodin před konáním semináře v pracovní dny, tzn. v případě konání semináře v pondělí je nutné rezervaci provést nejpozději v pátek), případně je možné parkování na placených zónách v okolí hotelu. PARKOVÁNÍ V HOTELOVÉ GARÁŽI NENÍ VHODNÉ PRO VĚTŠÍ VOZIDLA jako např. SUV, dodávky apod.