Komunikace pro mistry ve výrobě aneb "aby to šlapalo"

  • Ing. Hana Hubičková Ing. Hana Hubičková
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
  • Management
  • Výroba

„Nejsou lidi“ je v současnosti jedna z nejčastějších stížností nejen manažerů, ale vůbec všech… Zvlášť chybí ti zkušení a šikovní lidé ve výrobě, v logistice i jinde. V této situaci si prostě nikdo nemůže dovolit „vyhánět“ si lidi tím, že s nimi neumí správně komunikovat. Není všechno jen o výši platu, ale také o atmosféře v práci a o vztazích mezi lidmi. Tento kurz je právě o tom, jak zlepšit komunikaci a zbytečně si nenadělat mezi lidmi problémy.

Cíl semináře

Cílem kurzu je pomoct mistrům, nižším a středním manažerům ve výrobě, aby dokázali v náročných podmínkách, kde na ně jde tlak shora i zdola, zvládat každodenní chod a zajišťovat výkon, který se od nich vyžaduje. Zaměříme se především na úzká místa, která jsou ve výrobě častá, jako je sdělování nepříjemných věcí operátorům včetně smysluplného říkání kritiky – tak abychom si tyto lidi nevyhnali. Dále se podíváme na řešení nepříjemných situací, zvládání emocí pod tlakem a ve stresu, předávání informací směrem k lidem ale i k managementu a dáme si užitečné doporučení pro to, aby to prostě šlapalo.

Komu je seminář určen

mistři ve výrobě a příbuzných oborech, nižší a střední manažeři, kteří se potýkají s fluktuací operátorů nebo s nastavením vhodné komunikace a atmosféry na pracovišti

Program

Celodenní seminář 9:00 - 15:30 hod

  • jak si udržet dobré lidi – klíčová role vztahů a komunikace
  • jak říkat pochvalu i kritiku operátorům, aby to skutečně fungovalo
  • jak oznamovat některé nepříjemné věcí, aby nevyvolávaly zbytečně velký odpor
  • jak na koho – práce s různými typy lidí
  • zvládání problémových typů lidí
  • řada šikovných komunikačních tipů, které už se řadě mistrů ve výrobě osvědčily 

Poznámka: pokud je ze strany účastníků zájem, je možné celé téma probírat přímo na jejich situacích z praxe a řešit náročné situace, se kterými se v praxi setkali

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
V ceně semináře je zahrnuta dopolední kávová přestávka, oběd o 2 chodech a odpolední kávová přestávka.

Ing. Hana Hubičková

Ing. Hana Hubičková

Hana Hubičková působí jako lektorka soft skills od roku 2006. Učí především komunikaci, typologii osobnosti, time management a prezentační dovednosti. Jejími kurzy prošly za tu dobu tisíce lidí. Na řadu témat si vytváří vlastní metodiku a zaměřuje se nejen na přednášené téma, ale především na člověka a jeho schopnost přijmout nový přístup. Proto jsou její kurzy prostě „jiné“.

Čt 24.6.2021

Three Crowns Hotel****

Elegantní a přesto neformální Hotel U tří korunek naleznete v klidném zákoutí autentické čtvrti Žižkov v širším centru Prahy. Žižkov je místem pulzujícího kosmopolitního života, s množstvím barů, restaurací, klubů a kulturních scén. Pro jeho opravdovost, dochované živoucí tradice a osobitou atmosféru, připomínající zlatá 20-30 léta minulého století, je Žižkov vyhledávaným místem setkání mladých lidí a umělců a místo konání četných festivalů, happeningů, oslav, Open-air kulturních a hudebních akcí. Centrum města a veškeré turistické atrakce jsou jednoduše dostupné tramvají nebo autobusem nebo autem. Centrum Prahy je vzdálené necelých 10 minut jízdy nebo 15 minut procházkou malebnými historickými ulicemi města. Přátelský a školený personál je našim hostům připraven asistovat ve všech ohledech a být nápomocný radami a tipy na události a program pobytu v Praze.

Praha 3, Cimburkova 28

Z hlavního nádraží: tramvaje 5, 9 nebo 26 - dvě zastávky do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí;
Z nádraží Holešovice: metrem C do stanice Hlavní nádraží, pak tramvají 5, 9 nebo 26 do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí.
Ze stanice metra Florenc: Autobusem č. 133, 175 nebo 207 na zastávku Tachovské náměstí. Dále pěšky zpět cca 50 metrů a odbočit do první ulice vlevo.
PARKOVÁNÍ: hotelové garáže jsou k dispozici účastníkům semináře za poplatek 200 Kč /den (omezená kapacita - parkování je možné pouze po předchozí rezervaci na e-mailu info@eduzone.cz minimálně 24 hodin před konáním semináře v pracovní dny, tzn. v případě konání semináře v pondělí je nutné rezervaci provést nejpozději v pátek), případně je možné parkování na placených zónách v okolí hotelu. PARKOVÁNÍ V HOTELOVÉ GARÁŽI NENÍ VHODNÉ PRO VĚTŠÍ VOZIDLA jako např. SUV, dodávky apod.