Marketing a reklama z daňového a účetního hlediska

  • Ing. Jiří Jindrák Ing. Jiří Jindrák
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
  • Účetnictví a daně

Reklama a marketing patří k životu většiny podnikatelských subjektů. Jsou zároveň častým cílem kontrol správce daně. Praktické dopady této oblasti do daňového a účetního života firmy patří k těm zajímavým oblastem, kterým se věnuje finanční oddělení každé společnosti.

Cíl semináře

Na tomto semináři vám představíme vliv daňových a účetních pravidel v oblasti marketingu a reklamy způsobem, který využijí nejen účetní a daňoví specialisté, ale i marketingoví specialisté a tvůrci marketingových rozpočtů.
Komu je seminář určen:

Komu je seminář určen

Seminář je určen všem pracovníkům, jejichž pracovní náplní je problematika marketingu a reklamy.

Program

Polodenní seminář 9:00 - 13:00 hod

  • dopady daňových předpisů do oblasti marketingu podnikatelských subjektů – například: propagační či dárkové poukazy, akce podpory prodeje, zákaznické promoakce, školení pro zákazníky, spotřebitelské soutěže, problematika reklamních dárků a mnohé jiné.
  • daňově uznatelné náklady v marketingu (vliv na marketingové a finanční rozpočty)
  • dopady DPH na marketing a finanční plánování vč.technických otázek k vystavování daňových dokladů a zajištění důkazních prostředků z marketingových akcí apod.
  • nutné podklady pro účely kontroly finančních úřadů v oblasti marketingu a reklamy
  • představení konkrétních kontrol finančních úřadů v oblasti marketingu a doporučení pro prevenci chyb a rizik
  • odpovědi na konkrétní otázky posluchačů

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
V ceně semináře je zahrnuta dopolední kávová přestávka.

Ing. Jiří Jindrák

Ing. Jiří Jindrák

Absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze, obor daně a účetnictví. Daňové praxi se věnuje již více než 15 let. Zaměřuje se na problematiku zdanění právnických a fyzických osob a DPH. Od roku 2007 se věnuje přednáškové činnosti pro širokou veřejnost s cílem realizovat semináře s praktickým pohledem na daňovou a související účetní problematiku. Hovoří německy a anglicky.

Čt 25.4.2019

Three Crowns Hotel****

Elegantní a přesto neformální Hotel U tří korunek naleznete v klidném zákoutí autentické čtvrti Žižkov v širším centru Prahy. Žižkov je místem pulzujícího kosmopolitního života, s množstvím barů, restaurací, klubů a kulturních scén. Pro jeho opravdovost, dochované živoucí tradice a osobitou atmosféru, připomínající zlatá 20-30 léta minulého století, je Žižkov vyhledávaným místem setkání mladých lidí a umělců a místo konání četných festivalů, happeningů, oslav, Open-air kulturních a hudebních akcí. Centrum města a veškeré turistické atrakce jsou jednoduše dostupné tramvají nebo autobusem nebo autem. Centrum Prahy je vzdálené necelých 10 minut jízdy nebo 15 minut procházkou malebnými historickými ulicemi města. Přátelský a školený personál je našim hostům připraven asistovat ve všech ohledech a být nápomocný radami a tipy na události a program pobytu v Praze.

Praha 3, Cimburkova 28

Z hlavního nádraží: tramvaje 5, 9 nebo 26 - dvě zastávky do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí;
Z nádraží Holešovice: metrem C do stanice Hlavní nádraží, pak tramvají 5, 9 nebo 26 do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí.
Ze stanice metra Florenc: Autobusem č. 133, 175 nebo 207 na zastávku Tachovské náměstí. Dále pěšky zpět cca 50 metrů a odbočit do první ulice vlevo.
PARKOVÁNÍ: hotelové garáže jsou k dispozici účastníkům semináře za poplatek 200 Kč /den (omezená kapacita - parkování je možné pouze po předchozí rezervaci na e-mailu info@eduzone.cz minimálně 24 hodin před konáním semináře), případně je možné parkování na placených zónách v okolí hotelu. PARKOVÁNÍ V HOTELOVÉ GARÁŽI NENÍ VHODNÉ PRO VĚTŠÍ VOZIDLA jako např. SUV, dodávky apod.