Nová éra produktivity - snadno a efektivně s umělou inteligencí (ChatGPT)

 • Adam Sobanski Adam Sobanski
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
Čt 8.6. PDF
Online seminář  
i
Online seminář
Živé vysílání sledujete online z domova či kanceláře. S lektorem komunikujete formou chatu nebo pomocí mikrofonu.
Online
4 770,00bez DPH
Út 22.8. PDF
Online seminář  
i
Online seminář
Živé vysílání sledujete online z domova či kanceláře. S lektorem komunikujete formou chatu nebo pomocí mikrofonu.
Online
4 770,00bez DPH
 • Informační technologie

Rychlý vývoj technologií a umělé inteligence otevírá nové možnosti pro zlepšení produktivity a efektivity práce. Na našem semináři se dozvíte, jak využít široké spektrum funkcí a možností, které nabízí ChatGPT všem profesím. Budete mít také příležitost vyzkoušet si nástroje a aplikace ChatGPT na konkrétních úlohách. Připojte se k nám a získejte praktické znalosti, které vám pomohou zvýšit produktivitu a efektivitu vaší práce.

Cíl semináře

Cílem tohoto semináře je poskytnout účastníkům praktické znalosti a dovednosti v oblasti využívání ChatGPT v praxi a pomoci jim zvýšit produktivitu a efektivitu práce pomocí této technologie. Účastníci se dozví, jak využít různé funkce a možnosti, které nabízí ChatGPT, včetně zpracování textových dat, generování obsahu a interakce s klienty. Budou se také učit, jak ChatGPT použít k automatizaci rutinních úkolů a k rychlejšímu zpracování velkého množství textových dat.
Na semináři se budeme zaměřovat na praktické příklady a případy užití ChatGPT v reálném světě, aby účastníci mohli vidět, jak tuto technologii aplikovat v praxi.
Po absolvování tohoto semináře by účastníci měli být schopni samostatně a úspěšně využívat umělou inteligenci a ChatGPT v praxi a používat ho k efektivnější práci a zvýšení produktivity.

Komu je seminář určen

Tento seminář je určen pro soukromý i veřejný sektor a ty, kteří chtějí zvýšit svou produktivitu a efektivitu práce s využitím umělé inteligence a aplikace ChatGPT. Může být užitečný pro obchodníky, účetní, designéry, analytiky dat, lékaře, právníky, copywritery a další profese.

Program

Živé vysílání 9:00 - 13:00 hod.

 • Představení umělé inteligence
  • Původ a základní pojmy
  • Typy umělé inteligence
 • ChatGPT
  • Co je/není ChatGPT
  • Verze
 • ChatGPT v praxi
  • Přihlášení/registrace
  • Reálné využití s příklady
  • Jak se správně ptát?
 • Bezpečností rizika umělé inteligence a zodpovědnost
 • Co bude dál s umělou inteligencí?
 • Diskuse

 

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
Forma semináře - živé vysílání (online seminář). Není potřeba nic instalovat ani stahovat - živé vysílání sledujete pouze po jednom kliku na odkaz, který obdržíte emailem.
Živé vysílání sledujete přímo na PC, notebooku nebo tabletu ve svém prohlížeči (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge nebo Safari) z pohodlí Vašeho domova či kanceláře.

Během semináře lze pokládat prostřednictvím chatu dotazy lektorovi. Seminář pro Vás nahráváme, záznam ze semináře obdržíte následující pracovní den.

Adam Sobanski

Adam Sobanski

Jsem datový analytik a konzultant ve společnosti ABB.
Moje specializace na umělou inteligenci (AI) mi umožňuje se zabývat komplexními problémy a využít nejnovějších trendů a technologií pro zlepšení efektivity a zjednodušení práce. Přináším zkušenosti z oblasti AI v každodenní praxi. Ukážu Vám a od začátku vysvětlím, jak pracovat s AI tak, aby byl Vaší pravou rukou při každodenních pracovních činnostech.
Mým cílem je, aby nové technologie nebyly překážkou, ale nástrojem, který Vám usnadní práci a také zlepší Vaši efektivitu.

Čt 8.6.2023 Út 22.8.2023

Online

Živé vysílání semináře sledujete přímo na PC, notebooku nebo tabletu ve svém prohlížeči (Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Safari) z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. Na vašem zařízení není potřeba nic instalovat. Během semináře můžete pokládat prostřednictvím chatu dotazy lektorovi. Materiály k semináři (prezentaci) vám zašleme v elektronické podobě před konáním online semináře spolu s přesnými organizačními pokyny. Seminář pro vás nahráváme a k jeho obsahu se tak můžete kdykoli vrátit. Záznam od nás obdržíte do 24 hodin po skončení online semináře.