Vedení ryze ženského týmu

 • Ing. Vlaďka Roldánová, certifikovaný kouč EMCC Ing. Vlaďka Roldánová, certifikovaný kouč EMCC
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
 • Management
 • HR a personalistika

V současné době jsme svědky důležitého posunu v pracovním prostředí. Na jedné straně stále potřebujeme dosáhnout vynikajících výsledků, realizovat plány a vyhrát nad konkurencí, na druhé straně se čím dál víc klade důraz na schopnost navazovat vztahy, pečovat o ně a umět individuální přístup. S trochou nadsázky: vedle typicky mužského přístupu tu je nová potřeba ženského přístupu.
Ve smíšených týmech to jde snadněji, i když i tam o sebe mužský a ženský svět často křísnou. Jak to ale máme zařídit, když máme k dispozici jen jednu stranu mince?

Cíl semináře

Náš kurz Vás provede originálním pojetím toho, jak se v práci projevuje a jak funguje ženský a mužský princip. Ujasníte si, které kusy vedení a řízení lidí jdou přirozeně lépe ženám a které mužům a proč tomu tak je. Ukážeme si, které kvality (činnosti, komunikace) je potřeba sledovat a pochválit, aby to ženský princip „slyšel“ a co dělat, když je nějakého principu „ příliš“ a nebo „málo“. Na sehrávkách si osaháme, jak a za co ženy ocenit, aby byly spokojené a jak podpořit ženu, která na sebe převzala mužský princip.
Zkrátka, vnitřní fungování ženského týmu Vám bude zas o kousek srozumitelnější a budete ho umět řídit k úspěchu s větší radostí, klidem a respektem.

Komu je seminář určen

Kurz je určen všem manažerům, kteří pracují s převážně ženským týmem.

Program

 Celodenní seminář 9:00 - 15:30 hod

 1. Požadavky současného pracovního prostředí: Tlak na výkon versus potřeba budovat vztahy
 2. Projevy mužského a ženského principu v manažerském řemesle, srovnání ve vedení a řízení lidí
 3. Nadhled - ženský princip v práci a jeho projevy. Ženská motivační trojčlenka.
 4. Kvality a pasti ženského přístupu.
 5. Rozhled - mužský princip v práci a jeho projevy. Mužská motivační trojčlenka.
 6. Kvality a pasti mužského přístupu.
 7. Když mužský princip chybí - Projevy absence mužského principu v ženském kolektivu
 8. Jak si ženy v ryze ženském kolektivu nahrazují mužský princip
 9. Konstrukce zpětné vazby a ocenění pro ženské / a mužské ucho
 10. Praktická sehrávka zpětné vazby

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
V ceně semináře je zahrnuta dopolední kávová přestávka, oběd o 2 chodech a odpolední kávová přestávka.

Ing. Vlaďka Roldánová, certifikovaný kouč EMCC

Ing. Vlaďka Roldánová, certifikovaný kouč EMCC

Autorka originálního konceptu obrany proti manipulaci, trenérka a konzultantka s 15letou praxí v boji proti manipulátorům, jak v prostředí firem, tak v obchodních či osobních vztazích. Pomáhá tam, kde je potřeba pročistit vzduch a (znovu) vybudovat otevřenou komunikaci založenou na respektu a souladu potřeb všech zúčastněných.

Po 13.5.2019

Fair Hotel****

Na půl cesty mezi světem byznysu a veletrhů a historickým jádrem Brna nabízí hotel klidné prostředí, ve kterém se bude cítit dobře každý. Díky jednoduchosti, kvalitě a osobitosti veškerých služeb poskytuje hotel každému z hostů to nejlepší zázemí, aby si mohl užít Brno. Naplno.

Brno, Rybářská 202/19

Dostupnost hotelu je velmi snadná jak pro řidiče, tak pro pěší městskou hromadnou dopravou (tramvají č. 1, 5, 6 na Mendlovo náměstí, nebo autobusem č. 84 – zastávka Křížkovského)
PARKOVÁNÍ: placené parkoviště přímo v hotelu (omezená kapacita - nutná rezervace předem info@eduzone.cz), 200 Kč/den, případně v okolí hotelu.