Zákoník práce v roce 2020 ve znění novelizací

 • JUDr. Ing. Magda Janotová, LL.M. JUDr. Ing. Magda Janotová, LL.M.
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
 • HR a personalistika
 • Právo
 • Příspěvkové organizace, zdravotnictví, školství

V roce 2020 jsou plánované velké změny v oblasti pracovního práva. Obsahem změn jsou jak návrhy nových, tak i změny stávajících zásadnějších institutů, např. dovolené, sdílení pracovního místa či doručování, dále úpravy čistě technického významu, mající za cíl především sjednotit terminologii a odstranit ustanovení, která již neodpovídají současné realitě.

Cíl semináře

Cílem semináře je poskytnout základní přehled plánovaných změn s ohledem na jejich dopad do podnikové praxe. V rámci semináře budou rovněž postupně probrány klíčové oblasti zákoníku práce.

Komu je seminář určen

Personalistům a vedoucím pracovníkům, statutárním zástupcům a firemním právníkům

Program

Celodenní seminář 9:00 - 15:30 hod

 • Nová legislativa v pracovním právu
 • Změny v právní úpravě dovolené
 • Přechod práv a povinností
 • Flexibilní formy zaměstnávání- sdílená pracovní místa, zaměstnávání na dohody o pracích konaných mimopracovní poměr, výkon práce z domova
 • Potvrzení o zaměstnání
 • Dočasné přidělení zaměstnance
 • Rodičovská dovolená a návrat do zaměstnání
 • Nejčastější chyby při rozvazování pracovního poměru
 • Doručování pracovněprávních písemností

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
V ceně semináře je zahrnuta dopolední kávová přestávka, oběd o 2 chodech a odpolední kávová přestávka.

JUDr. Ing. Magda Janotová, LL.M.

JUDr. Ing. Magda Janotová, LL.M.

je zkušenou právničkou a lektorkou s mnohaletou praxí zejména v oblasti pracovního a korporátního práva a závazkových vztahů. Kromě právního poradenství se zabývá mediací, je autorkou odborných knih a článků a v neposlední řadě působí jako rozhodce u Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR. Jako lektorka se mimo jiné zaměřuje i na nejaktuálnější změny v právních oblastech (např. nový občanský zákoník nebo Obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR).

Čt 7.5.2020

Three Crowns Hotel****

Elegantní a přesto neformální Hotel U tří korunek naleznete v klidném zákoutí autentické čtvrti Žižkov v širším centru Prahy. Žižkov je místem pulzujícího kosmopolitního života, s množstvím barů, restaurací, klubů a kulturních scén. Pro jeho opravdovost, dochované živoucí tradice a osobitou atmosféru, připomínající zlatá 20-30 léta minulého století, je Žižkov vyhledávaným místem setkání mladých lidí a umělců a místo konání četných festivalů, happeningů, oslav, Open-air kulturních a hudebních akcí. Centrum města a veškeré turistické atrakce jsou jednoduše dostupné tramvají nebo autobusem nebo autem. Centrum Prahy je vzdálené necelých 10 minut jízdy nebo 15 minut procházkou malebnými historickými ulicemi města. Přátelský a školený personál je našim hostům připraven asistovat ve všech ohledech a být nápomocný radami a tipy na události a program pobytu v Praze.

Praha 3, Cimburkova 28

Z hlavního nádraží: tramvaje 5, 9 nebo 26 - dvě zastávky do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí;
Z nádraží Holešovice: metrem C do stanice Hlavní nádraží, pak tramvají 5, 9 nebo 26 do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí.
Ze stanice metra Florenc: Autobusem č. 133, 175 nebo 207 na zastávku Tachovské náměstí. Dále pěšky zpět cca 50 metrů a odbočit do první ulice vlevo.
PARKOVÁNÍ: hotelové garáže jsou k dispozici účastníkům semináře za poplatek 200 Kč /den (omezená kapacita - parkování je možné pouze po předchozí rezervaci na e-mailu info@eduzone.cz minimálně 24 hodin před konáním semináře v pracovní dny, tzn. v případě konání semináře v pondělí je nutné rezervaci provést nejpozději v pátek), případně je možné parkování na placených zónách v okolí hotelu. PARKOVÁNÍ V HOTELOVÉ GARÁŽI NENÍ VHODNÉ PRO VĚTŠÍ VOZIDLA jako např. SUV, dodávky apod.

St 27.5.2020

Fair Hotel****

Na půl cesty mezi světem byznysu a veletrhů a historickým jádrem Brna nabízí hotel klidné prostředí, ve kterém se bude cítit dobře každý. Díky jednoduchosti, kvalitě a osobitosti veškerých služeb poskytuje hotel každému z hostů to nejlepší zázemí, aby si mohl užít Brno. Naplno.

Brno, Rybářská 202/19

Dostupnost hotelu je velmi snadná jak pro řidiče, tak pro pěší městskou hromadnou dopravou (tramvají č. 1, 5, 6 na Mendlovo náměstí, nebo autobusem č. 84 – zastávka Křížkovského)
PARKOVÁNÍ: placené parkoviště přímo v hotelu (omezená kapacita - nutná rezervace předem info@eduzone.cz), 200 Kč/den, případně v okolí hotelu.