O nás

Společnost EDUZONE, s.r.o. je akreditovanou institucí Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy pod č.j.: MSMT - 15210/2019-1 k provádění vzdělávacích programů.

Svých zákazníků si opravdu vážíme a za všech okolností jim vycházíme vstříc a to i nad rámec našich povinností uvedených ve všeobecných obchodních podmínkách. Organizace naší společnosti je nastavena tak, abychom si maximálně sdíleli všechny informace o vašich specifických přáních nebo požadavcích. Jednatel společnosti je zapojen do všech činností firmy, a proto na něj v kontaktech uvádíme přímé telefonní číslo, což nám umožňuje velmi rychlou reakci na vaše požadavky a přání a maximálně zefektivňuje rozhodovací procesy.

Naše společnost zastřešuje služby několika desítek špičkových odborníků v oblasti vzdělávání. Naši lektoři mají bohaté zkušenosti získané dlouholetou praxí v oboru a opakovaně získávají ta nejlepší možná hodnocení v rámci zpětné vazby našich klientů. Jsme tým profesionálů, který má rád výzvy. Věříme, že dokážeme zabezpečit, případně zprostředkovat jakýkoliv požadavek, který se týká oblasti vzdělávání nebo uplatnění na trhu práce.

Naším cílem je poskytovat kvalitní vzdělávání firmám, jednotlivcům a státním institucím po celé České republice. Máme bohaté zkušenosti s výukou různých typů kurzů, které jsou vždy vedeny špičkovými odborníky v daném oboru a kurzy tedy mají vysokou odbornou i pedagogickou úroveň.