Excelentní projektový manažer

  • Mgr. Daniel Sikora Mgr. Daniel Sikora
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
  • Management

Jako projektoví manažeři zodpovídáte za splnění úkolů vašeho týmu. Ne všichni kolegové ale plní své úkoly tak, jak jste byli domluveni. Na tomto semináři se zaměříme na řešení obtížných situací v pracovním týmu. Naučíte se vlídně trvat na uzavřených dohodách.

Cíl semináře

Budete umět rozlišit, kdy máte vyjednávat, a kdy „tvrdě“ trvat na svém. Vyzkoušíte si, jak prosazovat své oprávněné požadavky vůči spolupracovníkům v projektu. Díky zásadám aktivního naslouchání snáze pochopíte kolegy v týmu, a budete jimi správně pochopeni. Odhalíte kouzlo zpětné vazby. Získáte jednoduchý návod na úspěšné překonávání námitek kolegů. Natrénujete si (budete-li chtít) překonávání námitek z vlastní praxe projektového manažera. A získáte mnoho tipů a fint, jak být při komunikaci s kolegy v týmu úspěšnější.

Komu je seminář určen

Projektovým manažerům a všem, kteří nejsou spokojeni s komunikací s kolegy v pracovních týmech

Program

Celodenní seminář 9:00 - 15:30 hod

  • Jak snadno rozpoznat, kdy máme vyjednávat, a kdy naopak trvat na svém 
  • Jak úspěšně vyžadovat, co vám kolegové v projektovém týmu slíbili
  • Jak se vyhnout nedorozumění 
  • Trénink prosazování oprávněného požadavku
  • Výmluvy, připomínky, nesouhlas aneb námitky v praxi projektového manažera
  • Jak úspěšné překonávat námitky
  • Trénink řešení námitek z vlastní praxe

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
V ceně semináře je zahrnuta dopolední kávová přestávka, oběd o 2 chodech a odpolední kávová přestávka.

Mgr. Daniel Sikora

Mgr. Daniel Sikora

Zkušený lektor, kouč a metodik vzdělávacích projektů se zkouškou profesní kvalifikace MŠMT s
13letou praxí ve vzdělávání dospělých. Realizoval již více než 1400 vzdělávacích dní v rozvoji měkkých dovedností.

Pá 7.6.2019

Three Crowns Hotel****

Elegantní a přesto neformální Hotel U tří korunek naleznete v klidném zákoutí autentické čtvrti Žižkov v širším centru Prahy. Žižkov je místem pulzujícího kosmopolitního života, s množstvím barů, restaurací, klubů a kulturních scén. Pro jeho opravdovost, dochované živoucí tradice a osobitou atmosféru, připomínající zlatá 20-30 léta minulého století, je Žižkov vyhledávaným místem setkání mladých lidí a umělců a místo konání četných festivalů, happeningů, oslav, Open-air kulturních a hudebních akcí. Centrum města a veškeré turistické atrakce jsou jednoduše dostupné tramvají nebo autobusem nebo autem. Centrum Prahy je vzdálené necelých 10 minut jízdy nebo 15 minut procházkou malebnými historickými ulicemi města. Přátelský a školený personál je našim hostům připraven asistovat ve všech ohledech a být nápomocný radami a tipy na události a program pobytu v Praze.

Praha 3, Cimburkova 28

Z hlavního nádraží: tramvaje 5, 9 nebo 26 - dvě zastávky do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí;
Z nádraží Holešovice: metrem C do stanice Hlavní nádraží, pak tramvají 5, 9 nebo 26 do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí.
Ze stanice metra Florenc: Autobusem č. 133, 175 nebo 207 na zastávku Tachovské náměstí. Dále pěšky zpět cca 50 metrů a odbočit do první ulice vlevo.
PARKOVÁNÍ: hotelové garáže jsou k dispozici účastníkům semináře za poplatek 200 Kč /den (omezená kapacita - parkování je možné pouze po předchozí rezervaci na e-mailu info@eduzone.cz minimálně 24 hodin před konáním semináře), případně je možné parkování na placených zónách v okolí hotelu. PARKOVÁNÍ V HOTELOVÉ GARÁŽI NENÍ VHODNÉ PRO VĚTŠÍ VOZIDLA jako např. SUV, dodávky apod.