Happiness management - zvyšte přitažlivost firmy pro zaměstnance

 • Mgr. Marek Velas Mgr. Marek Velas
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
 • Management
 • HR a personalistika

Jak se stát přitažlivým zaměstnavatelem? Jak si udržet zaměstnance? Snažíte se zamezit fluktuaci zaměstnanců? Učíte se rozumět svým zaměstnancům. Happiness management, firemní kultura anebo osobní růst jsou trendová témata. V době, kdy je nejnižší nezaměstnanost za posledních několik let, si vybírají spíše uchazeči než zaměstnavatelé. Jak si zaměstnance udržet? Jak vytvořit a udržet týmy pohromadě? To vše se dozvíte na workshopu

Cíl semináře

Cílem workshopu je nalezení cest, jak motivovat Vaše zaměstnance či kolegy. Workshop je zaměřen na ukázání praktických příkladů, jak může fungovat a nefungovat Happiness management.
Na workshopu se seznámíte s užitečnými metodami, jak rozvíjet spokojenost zaměstnanců a jak nepotlačovat jejich kreativitu. 

Nedílným cílem workshopu jsou konkrétní ukázky, které Vám napomohou k udržení svěžích týmů a spokojených klíčových jednotlivců. Z workshopu si odnesete i praktické tipy pro oslovení, nábor a motivaci zaměstnanců z „Generace Z“ a „Mileniálů“. Ukážeme si souvislosti s problematikou employer brandingu.

Komu je seminář určen

Seminář je určen všem vedoucím, personalistům a zájemcům, kteří řeší spokojenost zaměstnanců či chtějí zavézt pozici happiness manažerky/ra.

Program

Celodenní seminář 9:00 - 15:30 hod

 • Jak uchopit a zavézt happiness management v praxi.
 • Kdy happiness management funguje a kdy nefunguje?
 • Jak fungují „manažeři štěstí“, používaní ve firmách se silnými značkami.
 • Co je to firemní kultura a duch firmy – zjistěte, jak jsou Vaši zaměstnanci ztotožněni s hodnotami?
 • Pravidla společností a střety hodnot.
 • Jak v motivaci funguje pracoviště, stravování i akce pro zaměstnance.
 • Jak na budování značky zaměstnavatele (employer branding).
 • Nábor zaměstnanců a značka zaměstnavatele.
 • Jak podporovat růstu lidí v souladu s jejich potřebami a potřebami firmy.
 • Vnímání vztahů a potřeb – Generace Y, Generace Z, Miléniáni.

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
V ceně semináře je zahrnuta dopolední kávová přestávka, oběd o 2 chodech a odpolední kávová přestávka.

Mgr. Marek Velas

Mgr. Marek Velas

Mgr. Marek Velas je koučem v oblasti řízení lidských zdrojů a obchodu. Vystudoval andragogiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Má dvacetiletou manažerskou praxi v personalistice a v oblasti kariérového poradenství, a to jak ve veřejném, tak i v soukromém sektoru. Věnuje se publikační činnosti v oboru personalistiky a přednáší na VŠ. Je zakladatelem poradenského networku pro personalisty edufactory.cz.

Čt 30.1.2020

Three Crowns Hotel****

Elegantní a přesto neformální Hotel U tří korunek naleznete v klidném zákoutí autentické čtvrti Žižkov v širším centru Prahy. Žižkov je místem pulzujícího kosmopolitního života, s množstvím barů, restaurací, klubů a kulturních scén. Pro jeho opravdovost, dochované živoucí tradice a osobitou atmosféru, připomínající zlatá 20-30 léta minulého století, je Žižkov vyhledávaným místem setkání mladých lidí a umělců a místo konání četných festivalů, happeningů, oslav, Open-air kulturních a hudebních akcí. Centrum města a veškeré turistické atrakce jsou jednoduše dostupné tramvají nebo autobusem nebo autem. Centrum Prahy je vzdálené necelých 10 minut jízdy nebo 15 minut procházkou malebnými historickými ulicemi města. Přátelský a školený personál je našim hostům připraven asistovat ve všech ohledech a být nápomocný radami a tipy na události a program pobytu v Praze.

Praha 3, Cimburkova 28

Z hlavního nádraží: tramvaje 5, 9 nebo 26 - dvě zastávky do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí;
Z nádraží Holešovice: metrem C do stanice Hlavní nádraží, pak tramvají 5, 9 nebo 26 do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí.
Ze stanice metra Florenc: Autobusem č. 133, 175 nebo 207 na zastávku Tachovské náměstí. Dále pěšky zpět cca 50 metrů a odbočit do první ulice vlevo.
PARKOVÁNÍ: hotelové garáže jsou k dispozici účastníkům semináře za poplatek 200 Kč /den (omezená kapacita - parkování je možné pouze po předchozí rezervaci na e-mailu info@eduzone.cz minimálně 24 hodin před konáním semináře v pracovní dny, tzn. v případě konání semináře v pondělí je nutné rezervaci provést nejpozději v pátek), případně je možné parkování na placených zónách v okolí hotelu. PARKOVÁNÍ V HOTELOVÉ GARÁŽI NENÍ VHODNÉ PRO VĚTŠÍ VOZIDLA jako např. SUV, dodávky apod.