Projektový specialista - jak úspěšně řídit projekty

 • Mgr. Daniel Sikora Mgr. Daniel Sikora
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
Út 30.5. - St 31.5. (Maximální kapacita 15 osob) PDF
Prezenční seminář  
i
Prezenční seminář
Prezenční účast v místě konání semináře.
Praha 3
Hotel Prokop Square / Three Crowns Hotel****
9 890,00bez DPH
 • Management
 • Obchod a marketing
 • Soft skills - měkké dovednosti
 • Administrativní profese, asistentky
 • Příspěvkové organizace, zdravotnictví, školství

Každý z nás je zapojen v nějakém projektu. Pokud dodržíte několik zásadních pravidel, vaše projekty budou mnohem úspěšnější.

Cíl semináře

Díky semináři budete umět lépe řídit projekty. Krátce si připomenete, kolik toho o projektovém řízení už víte. Budete umět přesně rozlišovat mezi liniovým a projektovým řízením. Pochopíte nejčastější příčiny těžkostí projektů a budete vědět, jak jim do budoucna vyhnout. Připomenete si klíčové fáze řízení projektu a jejich hlavní cíle. Uvědomíte si projektové role. Naučíte se nepodcenit iniciaci a zpracovat kvalitní iniciační protokol – vaření začíná nákupem, projekt iniciací ;-) Budete umět naplánovat – úkoly, zodpovědnosti, zdroje, náklady a na nic nezapomenete. Hravě zvládnete analýzu rizik projektu a připravit se na ně. Přehledně zpracujete plán kontrol. Budete umět snadno vyhodnotit projekt a sestavit závěrečnou zprávu projektu. Zpracujete si modelový projekt, na kterém bude řízení projektu snadno pochopitelné.

Komu je seminář určen

Pro vedoucí a projektové manažery – samozřejmě! ;-)
Pro zodpovědné členy projektového týmu a pro všechny ostatní, kteří chtějí mít jasno v tom, co to je projektovém řízení.

Program

Dvoudenní seminář 9:00 - 15:30 hod

1. den

 • Jaké jsou rozdíly liniového a projektového řízení
 • Jaké jsou nejčastější nedostatky projektů, a jak se jim vyhnout
 • Fáze řízení projektu, jejich hlavní cíle a výstupy
 • Klíčové role účastníků projektech
 • Jak vypracovat iniciační protokol

2. den

 • Jak naplánovat úkoly – dekompozice činností, časový plán a zodpovědnosti
 • Jak naplánovat zdroje a náklady
 • Jak se připravit na rizika projektu – řízení rizik
 • Co a kdy potřebujeme zkontrolovat – plán kontroly projektu
 • Jak provést vyhodnocení a zpracovat závěrečnou zprávu projektu

 

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
V ceně semináře je zahrnuta dopolední kávová přestávka, oběd o 2 chodech a odpolední kávová přestávka po oba dny konání semináře. V ceně není zahrnuto ubytování. V případě zájmu o ubytování nás prosím kontaktujte.

Mgr. Daniel Sikora

Mgr. Daniel Sikora

Zkušený lektor, kouč a metodik vzdělávacích projektů se zkouškou profesní kvalifikace MŠMT s
13letou praxí ve vzdělávání dospělých. Realizoval již více než 1400 vzdělávacích dní v rozvoji měkkých dovedností.

Út 30.5. - St 31.5.2023

Hotel Prokop Square / Three Crowns Hotel****

Elegantní a přesto neformální hotel naleznete v klidném zákoutí autentické čtvrti Žižkov v širším centru Prahy. Žižkov je místem pulzujícího kosmopolitního života, s množstvím barů, restaurací, klubů a kulturních scén. Pro jeho opravdovost, dochované živoucí tradice a osobitou atmosféru, připomínající zlatá 20-30 léta minulého století, je Žižkov vyhledávaným místem setkání mladých lidí a umělců a místo konání četných festivalů, happeningů, oslav, Open-air kulturních a hudebních akcí. Centrum města a veškeré turistické atrakce jsou jednoduše dostupné tramvají nebo autobusem nebo autem. Centrum Prahy je vzdálené necelých 10 minut jízdy nebo 15 minut procházkou malebnými historickými ulicemi města. Přátelský a školený personál je našim hostům připraven asistovat ve všech ohledech a být nápomocný radami a tipy na události a program pobytu v Praze.

Praha 3, Prokopovo náměstí 472/10

Z hlavního nádraží: tramvaje 5, 9 nebo 26 - dvě zastávky do stanice Lipanská, pak 200 metrů zpět a doprava dolů ulicí Milíčova, na konci ulice doleva;
Z nádraží Holešovice: metrem C do stanice Florenc, pak autobusem č. 133 nebo 207 na zastávku Tachovské náměstí, dále pěšky zpět cca 50 metrů.
Ze stanice metra Florenc: Autobusem č. 133 nebo 207 na zastávku Tachovské náměstí. Dále pěšky zpět cca 50 metrů.
PARKOVÁNÍ: hotelové garáže jsou k dispozici účastníkům semináře za poplatek 200 Kč /den (omezená kapacita - parkování je možné pouze po předchozí rezervaci na e-mailu info@eduzone.cz minimálně 24 hodin před konáním semináře v pracovní dny, tzn. v případě konání semináře v pondělí je nutné rezervaci provést nejpozději v pátek), případně je možné parkování na placených zónách v okolí hotelu. PARKOVÁNÍ V HOTELOVÉ GARÁŽI NENÍ VHODNÉ PRO VĚTŠÍ VOZIDLA jako např. SUV, dodávky apod.