Leadership: jak na svou roli vedoucího s lehkostí

 • Mgr. Helena Macková Mgr. Helena Macková
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
Čt 20.6. (Maximální kapacita 15 osob) PDF
Prezenční seminář  
i
Prezenční seminář
Prezenční účast v místě konání semináře.
Praha 3
Hotel Prokop Square / Three Crowns Hotel****
5 490,- Kč bez DPH
 • Management

Leadership je veskrze jednoduchý, dá se rozhodně naučit a vykonávat i s lehkostí. Existují zákonitosti, kterých se v roli vedoucího stojí za to držet, ovšem s tím, že každý v sobě objeví svůj styl, který mu skvěle funguje a vyhovuje. Jde o to jej najít, nebát se a správně použít.

Cíl semináře

Cílem tohoto PRAKTICKÉHO semináře je najít svou vlastní cestu k tomu, jak být úspěšný vedoucí. Základem je poznat co vše role vedoucího obnáší, vyznat se sám v sobě, přijmout zodpovědnost (za danou roli a pozici), dobře se připravit. A také zlepšit si vztahy na pracovišti se všemi zainteresovanými stranami (nadřízený, podřízený, tým). zaměřeno prakticky, odžito v praxi.

Komu je seminář určen

Seminář je určen majitelům menších firem, manažerům, vedoucím a všem, kteří vedou lidi nebo se na tuto roli chystají.

Program

Celodenní seminář 9:00 - 15,30 hod.

 • Ukotvení do leadershipu a role vedoucího. Vymezení si hranic
  • Jaká je role vedoucího a manažera, kompetence, odpovědnost
  • Jaká je role mých členů v týmu a práce s týmem
  • Moje vztahy s ostatními stakeholders
  • Jak s tím vším pracovat
 • Kritické situace a úskalí pozice
  • Jaké jsou a jak v nich postupovat (s lehkostí)
  • Praktický nácvik na obtížné situace
 • Práce s týmem
  • Zadávání úkolů a delegování
  • Motivace, odměňování a kritika
  • Inspirace
 • Nástroje, tipy, inspirace, sdílení best practice
  • Lídr nebo oběť?
  • Tipy – Jak zvládnout pozici vedoucího
  • Jak na své strachy a obavy

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.

V ceně semináře je zahrnuta dopolední kávová přestávka, oběd o 2 chodech a odpolední kávová přestávka po oba dny konání semináře. 

Mgr. Helena Macková

Mgr. Helena Macková

Jako personální konzultant pro firmy + HR interim manager + kouč profesního a osobního rozvoje doprovází ty, kteří aktivně chtějí žít šťastný a úspěšný příběh doma i v práci. Hluboký vhled umožňuje 20letá práce na HR pozicích a vrcholových manažerských postech v mezinárodních společnostech i českých společnostech, nejčastěji v oblasti automotive, marketingu a reklamy.
Ráda posouvá hranice, strhává bariéry a mění věci k lepšímu.
Vedla tým o 45 hlavách lidí velmi rozdílných - občas i dost protichůdných - povah.
Na manažerské cestě zažila jak vzrušující vzestupy, tak frustrující klopýtání - rozumí proto svým současným klientům a pracovním i osobním výzvám, které zapáleně řeší. Vyhledává výzvy, ženou ji vpřed.

Čt 20.6.2024

Hotel Prokop Square / Three Crowns Hotel****

Elegantní a přesto neformální hotel naleznete v klidném zákoutí autentické čtvrti Žižkov v širším centru Prahy. Žižkov je místem pulzujícího kosmopolitního života, s množstvím barů, restaurací, klubů a kulturních scén. Pro jeho opravdovost, dochované živoucí tradice a osobitou atmosféru, připomínající zlatá 20-30 léta minulého století, je Žižkov vyhledávaným místem setkání mladých lidí a umělců a místo konání četných festivalů, happeningů, oslav, Open-air kulturních a hudebních akcí. Centrum města a veškeré turistické atrakce jsou jednoduše dostupné tramvají nebo autobusem nebo autem. Centrum Prahy je vzdálené necelých 10 minut jízdy nebo 15 minut procházkou malebnými historickými ulicemi města. Přátelský a školený personál je našim hostům připraven asistovat ve všech ohledech a být nápomocný radami a tipy na události a program pobytu v Praze.

Praha 3, Prokopovo náměstí 472/10

Z hlavního nádraží: tramvaje 5, 9 nebo 26 - dvě zastávky do stanice Lipanská, pak 200 metrů zpět a doprava dolů ulicí Milíčova, na konci ulice doleva;
Z nádraží Holešovice: metrem C do stanice Florenc, pak autobusem č. 133 nebo 207 na zastávku Tachovské náměstí, dále pěšky zpět cca 50 metrů.
Ze stanice metra Florenc: Autobusem č. 133 nebo 207 na zastávku Tachovské náměstí. Dále pěšky zpět cca 50 metrů.
PARKOVÁNÍ: hotelové garáže jsou k dispozici účastníkům semináře za poplatek 200 Kč /den (omezená kapacita - parkování je možné pouze po předchozí rezervaci na e-mailu info@eduzone.cz minimálně 24 hodin před konáním semináře v pracovní dny, tzn. v případě konání semináře v pondělí je nutné rezervaci provést nejpozději v pátek), případně je možné parkování na placených zónách v okolí hotelu. PARKOVÁNÍ V HOTELOVÉ GARÁŽI NENÍ VHODNÉ PRO VĚTŠÍ VOZIDLA jako např. SUV, dodávky apod.