LinkedIn – vytvořte si skvělý firemní profil

  • Mgr. Marek Velas Mgr. Marek Velas
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
Čt 29.8. PDF
Online seminář  
i
Online seminář
Živé vysílání sledujete online z domova či kanceláře. S lektorem komunikujete formou chatu nebo pomocí mikrofonu.
Online
3 970,- Kč bez DPH
  • Management
  • HR a personalistika

Tento seminář je zaměřen na pokročilé uživatele, kteří hledají dlouhodobé směřování a chtějí mít funkční LinkedIn strategii.

Cíl semináře

Společně uchopíme LinkedIn jako nástroj pro budování vaší nebo firemní značky a zaměříme se na tvorbu obsahu, jeho měřitelnost a dopad.

Komu je seminář určen

Kurz je určen pro HR pracovníky, marketéry, PR, obchodníky a zájemce o tvorbu soustavného a kvalitního obsahu na LinkedIn. Školení je praktické a lektor vám přímo pomůže s vašimi konkrétními dotazy a požadavky. 

Program

Živé vysílání 9:00 - 11:30 hod.

  • KOMUNITY - Budování a rozšiřování komunity, budování firemního profilu – výhody a rizika.
  • OBSAH - Psaní příspěvků – formát, načasování, správné „Tagování“ a označování. Na co se zaměřit u konkurence, kým se inspirovat při tvorbě obsahu.
  • FIREMNÍ STRÁNKY – založení, nastavení užitku, správa, vytváření obsahu.
  • SPECIÁLNÍ OBSAH - Události, newslettry a pokročilý/pravidelný obsah.
  • INFLUENCEŘI - Spolupráce s „Influencery“ na LinkedIN? Má smysl je sledovat, oslovit a jak s nimi pracovat?

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
Forma semináře - živé vysílání (online seminář). Není potřeba nic instalovat ani stahovat - živé vysílání sledujete  pouze po jednom kliku na odkaz, který obdržíte emailem.
Živé vysílání sledujete přímo na PC, notebooku nebo tabletu ve svém prohlížeči (Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Safari) z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. 

Během semináře vám bude umožněno se aktivně zapojit s použitím mikrofonu. Případné dotazy lze také pokládat lektorovi prostřednictvím chatu v průběhu semináře.

Mgr. Marek Velas

Mgr. Marek Velas

Mgr. Marek Velas je trenér v oblasti řízení lidských zdrojů a obchodu, moderátor a zakladatel www.edupank.cz. Vystudoval Andragogiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Má více než dvacetiletou manažerskou praxi. Jeho tréninky jsou zaměřeny na fungující zkušenosti a rozvoj myšlení "out of box". Ve svém portfoliu má vedení praktických tréninků pro různé společnosti, jako například pro Actelion, Ambiente, BAK, Berendsen, Cinestar, Festo, Fote, Doppler, Humanitas profes, Kuhn, KP2, Laufen, Madison VAT, Ovocný světozor, Seznam atd. Jako lektor se zaměřuje na kurzy z oblasti lidských zdrojů a IT. Je členem @careerdesigners.

Čt 29.8.2024

Online

Živé vysílání semináře sledujete přímo na PC, notebooku nebo tabletu ve svém prohlížeči (Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Safari) z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. Na vašem zařízení není potřeba nic instalovat. Během semináře můžete pokládat prostřednictvím chatu dotazy lektorovi. Materiály k semináři (prezentaci) vám zašleme v elektronické podobě před konáním online semináře spolu s přesnými organizačními pokyny. Seminář pro vás nahráváme a k jeho obsahu se tak můžete kdykoli vrátit. Záznam od nás obdržíte do 24 hodin po skončení online semináře.