Logistika 4.0

 • Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog. Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
 • Logistika

Logistika je jedním z oborů, které zaznamenávají nejprudší rozvoj právě díky novým technologiím, které dnes zastřešuje pojem Industry 4.0. Aplikace těchto technologií přitom zdaleka nemusí být doménou pouze velkých korporací. Jejich velmi dobrá využitelnost se nabízí i středním a malým průmyslovým a obchodním společnostem a také subjektům, poskytujícím logistické služby. Seminář je organizován ve spolupráci s Logistickou akademií.

Cíl semináře

Cílem tohoto semináře je předat jeho účastníkům ucelený přehled o dostupných technologiích v oblasti logistiky a především je naučit používat projektový postup pro využití těchto technologií tzv. „ostrovní cestou“. Nedílným cílem semináře je inspirovat a povzbudit k ekonomicky opodstatněnému rozvoji firemní logistiky jako klíčové konkurenční výhodě.

Komu je seminář určen

Seminář je určen manažerům a logistikům firem všech oborů a velikostí a dále všem těm, kdo mají chuť a odvahu inovovat procesy spojené s interními i externími materiálovými a zbožovými toky.

Program

Celodenní seminář 9:00 - 15:30 hod

 • Vize logistiky 4.0
  • Role logistiky ve firmě - dnešek a blízká budoucnost
  • Diferenciace požadavků na logistiku - úroveň služeb zákazníkům a logistické náklady
  • Formulace vize logistiky pro výrobce, pro obchod a pro poskytovatele služeb
 • Výzvy a otázky
  • Jak organizovat logistiku ve firmě?
  • Potenciál a slabiny konceptů SCM (Supply Chain Management)
  • Kvalifikace personálu pro logistiku - požadavky a reálné možnosti
 • Systémy a technologie
  • Informační technologie - od základu po umělou inteligenci
  • Nová generace spolupráce člověk-stroj
  • Nová generace spolupráce člověk - člověk

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
V ceně semináře je zahrnuta dopolední kávová přestávka, oběd o 2 chodech a odpolední kávová přestávka.

Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.

Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.

je prezidentem Logistické akademie, zakládajícím členem Komory logistických auditorů v ČR a na Slovensku, členem americké asociace APICS a majitelem společnosti PQL poradenství pro kvalitu a logistiku, s.r.o.
Od roku 1995 odborně působí v oblasti logistiky jako poradce, projektant, lektor a auditor. Svou profesní kariéru zahájil jako projektant automatizovaných systémů řízení výrobních procesů a po dlouhodobé pracovní stáži v Nizozemí se majoritně věnuje logistice.
Je řešitelem významných logistických projektů pro společnosti VÍTKOVICE a.s., BONATRANS GROUP a.s., TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY a.s., TATRAVAGÓNKA POPRAD a.s., HELLA AUTOTECHNIK s.r.o., BOCHEMIE a.s., KOFOLA a.s., HM Partners s.r.o. a dlouhou řadu dalších velkých, středních i malých firem.
Manažerské zkušenosti získal jako první ředitel logistiky společnosti BONATRANS GROUP a.s.
Vedle řešení a realizace logistických projektů je zejména vyhledávaným lektorem a trenérem.

Čt 20.6.2019

Three Crowns Hotel****

Elegantní a přesto neformální Hotel U tří korunek naleznete v klidném zákoutí autentické čtvrti Žižkov v širším centru Prahy. Žižkov je místem pulzujícího kosmopolitního života, s množstvím barů, restaurací, klubů a kulturních scén. Pro jeho opravdovost, dochované živoucí tradice a osobitou atmosféru, připomínající zlatá 20-30 léta minulého století, je Žižkov vyhledávaným místem setkání mladých lidí a umělců a místo konání četných festivalů, happeningů, oslav, Open-air kulturních a hudebních akcí. Centrum města a veškeré turistické atrakce jsou jednoduše dostupné tramvají nebo autobusem nebo autem. Centrum Prahy je vzdálené necelých 10 minut jízdy nebo 15 minut procházkou malebnými historickými ulicemi města. Přátelský a školený personál je našim hostům připraven asistovat ve všech ohledech a být nápomocný radami a tipy na události a program pobytu v Praze.

Praha 3, Cimburkova 28

Z hlavního nádraží: tramvaje 5, 9 nebo 26 - dvě zastávky do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí;
Z nádraží Holešovice: metrem C do stanice Hlavní nádraží, pak tramvají 5, 9 nebo 26 do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí.
Ze stanice metra Florenc: Autobusem č. 133, 175 nebo 207 na zastávku Tachovské náměstí. Dále pěšky zpět cca 50 metrů a odbočit do první ulice vlevo.
PARKOVÁNÍ: hotelové garáže jsou k dispozici účastníkům semináře za poplatek 200 Kč /den (omezená kapacita - parkování je možné pouze po předchozí rezervaci na e-mailu info@eduzone.cz minimálně 24 hodin před konáním semináře), případně je možné parkování na placených zónách v okolí hotelu. PARKOVÁNÍ V HOTELOVÉ GARÁŽI NENÍ VHODNÉ PRO VĚTŠÍ VOZIDLA jako např. SUV, dodávky apod.