Manipulace jako komunikační styl - jak s manipulací pracovat

  • Ing. Vlaďka Roldánová, certifikovaný kouč EMCC Ing. Vlaďka Roldánová, certifikovaný kouč EMCC
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
St 24.5. PDF
Online seminář  
i
Online seminář
Živé vysílání sledujete online z domova či kanceláře. S lektorem komunikujete formou chatu nebo pomocí mikrofonu.
Online
4 770,00bez DPH
  • Management
  • Obchod a marketing

Manipulace, podobně třeba jako asertivita nebo respektující komunikace, je svébytný komunikační styl. Jako taková nemá žádné znamínko, ani plus, ani mínus. Má jen svá pravidla, postupy, techniky. A na nás pak záleží, v čí prospěch či neprospěch ji použijeme. Jsme-li manipulováni, je samozřejmě užitečné, umíme-li manipulaci převést do spolupráce, ale někdy je stejně tak užitečné, umíme-li „platit stejnou mincí“.
Kurz Manipulace jako komunikační styl Vás provede světem manipulace, jeho skrytými pravidly a nástrahami. Pochopíte, co se v manipulačních reakcích vlastně děje a budete umět účinněji vybrat, jakou odpověď zvolíte.

Cíl semináře

Kurz Vám podá pomocnou ruku k tomu, abyste už nedopláceli ani na zjevnou, ani na skrytou manipulaci z okolí, neztráceli kontrakty, nepřicházeli o obchodní vztahy nebo jednoduše o svou životní energii proto, že Vám unikají zákonitosti světa manipulace. Kurz může dokonce podat pomocnou ruku i těm, kteří sami sebe při manipulaci občas přistihnou.

Komu je seminář určen

Seminář je určen všem jako obrana před manipulativními vztahy a speciálně pro pracovníky, kteří musejí uspět v mocensky nevyrovnaných pozicích a dále pro manažery, šéfy týmů nebo obchodníky.

Program

Živé vysílání 9:00 - 13:00 hod.

  • Definice manipulace, mocenských her a jejich účastníků
  • Myšlenkové vzorce a cíle manipulátora
  • Evoluční spouštěče a typologie manipulátorů
  • Zásady komunikace s manipulátorem
  • Typové komunikační scénáře pro některé druhy mocenských her

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
Forma semináře - živé vysílání (online seminář). Není potřeba nic instalovat ani stahovat - živé vysílání sledujete pouze po jednom kliku na odkaz, který obdržíte emailem.
Živé vysílání sledujete přímo na PC, notebooku nebo tabletu ve svém prohlížeči (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge nebo Safari) z pohodlí Vašeho domova či kanceláře.

Během semináře lze pokládat prostřednictvím chatu dotazy lektorovi. Seminář pro Vás nahráváme, záznam ze semináře obdržíte následující pracovní den.

Ing. Vlaďka Roldánová, certifikovaný kouč EMCC

Ing. Vlaďka Roldánová, certifikovaný kouč EMCC

Autorka originálního konceptu obrany proti manipulaci, trenérka a konzultantka s 17letou praxí v boji proti manipulátorům, jak v prostředí firem, tak v obchodních či osobních vztazích. Pomáhá tam, kde je potřeba pročistit vzduch a (znovu) vybudovat otevřenou komunikaci založenou na respektu a souladu potřeb všech zúčastněných.

St 24.5.2023

Online

Živé vysílání semináře sledujete přímo na PC, notebooku nebo tabletu ve svém prohlížeči (Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Safari) z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. Na vašem zařízení není potřeba nic instalovat. Během semináře můžete pokládat prostřednictvím chatu dotazy lektorovi. Materiály k semináři (prezentaci) vám zašleme v elektronické podobě před konáním online semináře spolu s přesnými organizačními pokyny. Seminář pro vás nahráváme a k jeho obsahu se tak můžete kdykoli vrátit. Záznam od nás obdržíte do 24 hodin po skončení online semináře.