Obchodní emailová komunikace v angličtině

 • Ing. Daniela Sedloňová Ing. Daniela Sedloňová
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
 • Management
 • HR a personalistika

Umíte sice (nějak) anglicky, ale při psaní emailů si nevěříte? Myslíte si, že máte co zlepšovat na straně angličtiny, stylu či obojího? Chcete se naučit, jak email napsat tak, aby byl anglicky správně, zněl příjemně, byl výstižný, lidé ho chtěli číst a dostali jste na něj rychle adekvátní odpověď? Pak přijďte na kurz, kde se naučíte rozeznávat různé formy emailů a volit adekvátní formu a styl. Odnesete si spoustu tipů a pracovní sešit s nejužitečnějšími anglickými frázemi, které využijete ve Vaší obchodní emailové komunikaci. Nemusíte se učit další roky anglicky, náš kurz Vám pomůže dostat Vaše emaily na profesionálnější úroveň během jednoho dne.

Cíl semináře

Cílem semináře je během jediného dne dostat obchodní emailovou komunikaci v angličtině účastníků na vyšší úroveň. Naučit se rozeznávat, kdy používat formální, neutrální a neformální formu komunikace, a které slovní obraty, oslovení a fráze se s jakou formou pojí. Osvojit si jednoduchou strukturu emailu, která bude funkční při psaní jakéhokoliv emailu či dopisu. Získat jednoduchý návod, jak napsat email stručně, srozumitelně a efektivně, aby na něj adresovaný rád odpověděl. Získat sebedůvěru, že i Vy zvládnete napsat email či dopis na profesionální obchodní úrovni bez dalších let strávených pilováním anglického jazyka. Kurz probíhá v českém jazyce za použití anglických příkladů.

Komu je seminář určen

Seminář je určený pro zaměstnance na různých pracovních pozicích a živnostníky, kteří píší pracovní emaily v anglickém jazyce.

Program

Celodenní seminář 9:00 - 15:30 hod

 • Rozdíly mezi formální/neutrální/neformální formou emailu a kdy jakou formu zvolit
 • Jak správně oslovovat
 • Jak napsat otevírací větu
 • Nejpoužívanější fráze, slovní spojení i celé věty
 • Jak emailu dát strukturu
 • Jak psát efektivně, stručně a pozitivně
 • Jak docílit toho, aby se zvýšila čtivost Vašich emailů a pozitivní reakce příjemců
 • Práce ve dvojici/trojici s příklady emailů v aj – jejich úprava a zafixování vědomostí
 • Tipy a triky z praxe

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
V ceně semináře je zahrnuta dopolední kávová přestávka, oběd o 2 chodech a odpolední kávová přestávka.

Ing. Daniela Sedloňová

Ing. Daniela Sedloňová

Zkušená koučka a lektorka s dlouholetou manažerskou praxí. V letech 2004-2007 působila ve Velké Británii v mezinárodní společnosti Wotif Group na pozici Projektové manažerky pro střední a východní Evropu, během tohoto času získala CAE certifikaci anglického jazyka (Cambridge Certificate in Advanced English). Daniela má 12 let praxe na obchodních manažerských pozicích v mezinárodních společnostech. Jako ředitelka obchodu pro HRS vedla multikulturní obchodní tým napříč státy střední a východní Evropy. Od roku 2016 připravuje tréninky a workshopy se zaměřením na komunikaci, obchod a manažerské dovednosti, které jsou interaktivní, energetické, nabyté pozitivní energií a propojují nejužitečnější teorii s praxí.

Út 10.12.2019

Three Crowns Hotel****

Elegantní a přesto neformální Hotel U tří korunek naleznete v klidném zákoutí autentické čtvrti Žižkov v širším centru Prahy. Žižkov je místem pulzujícího kosmopolitního života, s množstvím barů, restaurací, klubů a kulturních scén. Pro jeho opravdovost, dochované živoucí tradice a osobitou atmosféru, připomínající zlatá 20-30 léta minulého století, je Žižkov vyhledávaným místem setkání mladých lidí a umělců a místo konání četných festivalů, happeningů, oslav, Open-air kulturních a hudebních akcí. Centrum města a veškeré turistické atrakce jsou jednoduše dostupné tramvají nebo autobusem nebo autem. Centrum Prahy je vzdálené necelých 10 minut jízdy nebo 15 minut procházkou malebnými historickými ulicemi města. Přátelský a školený personál je našim hostům připraven asistovat ve všech ohledech a být nápomocný radami a tipy na události a program pobytu v Praze.

Praha 3, Cimburkova 28

Z hlavního nádraží: tramvaje 5, 9 nebo 26 - dvě zastávky do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí;
Z nádraží Holešovice: metrem C do stanice Hlavní nádraží, pak tramvají 5, 9 nebo 26 do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí.
Ze stanice metra Florenc: Autobusem č. 133, 175 nebo 207 na zastávku Tachovské náměstí. Dále pěšky zpět cca 50 metrů a odbočit do první ulice vlevo.
PARKOVÁNÍ: hotelové garáže jsou k dispozici účastníkům semináře za poplatek 200 Kč /den (omezená kapacita - parkování je možné pouze po předchozí rezervaci na e-mailu info@eduzone.cz minimálně 24 hodin před konáním semináře), případně je možné parkování na placených zónách v okolí hotelu. PARKOVÁNÍ V HOTELOVÉ GARÁŽI NENÍ VHODNÉ PRO VĚTŠÍ VOZIDLA jako např. SUV, dodávky apod.