Právní minimum pro asistentky / asistenty

  • Mgr. Bc. Ivana Lehkoživová, BA Mgr. Bc. Ivana Lehkoživová, BA
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
Po 24.6. PDF
Online seminář  
i
Online seminář
Živé vysílání sledujete online z domova či kanceláře. S lektorem komunikujete formou chatu nebo pomocí mikrofonu.
Online
4 770,- Kč bez DPH
  • Právo
  • Administrativní profese, asistentky

I když nejste právník, znát základy práva se hodí. A to i asistentkám. Na semináři vás srozumitelně provedeme základními právními pojmy, od smluv, přes pracovní právo, až po práci s obchodním tajemstvím a osobními údaji.

Cíl semináře

Seznámíme vás se základními právními pojmy a principy. Tak abyste je mohli používat ve své každodenní asistentské praxi. Snáze se vám tak budou plnit pracovní úkoly, které s právem souvisí.
Rádi také zodpovíme vaše dotazy. Seminář bude interaktivní, pokud budete chtít, můžete se kdykoliv zapojit. Po semináři obdržíte podkladové materiály.

Komu je seminář určen

Seminář je určen především pro sekretářky, asistentky a organizační pracovníky jak v podnikatelské sféře, tak i ve veřejné správě, kteří zajišťují administrativní záležitosti a podporu vedení firmy/instituce, případně pro personalisty, kteří si potřebují prohloubit své znalosti.

Program

Živé vysílání 9:00 - 13:00 hod.

  • kdo je kdo v právu – fyzické a právnické osoby, společnost s ručením omezeným
  • ochrana informací, mlčenlivost a obchodní tajemství,
  • smlouvy pro neprávníky – jak se uzavírají, co je při tom důležité a na co si  dát pozor
  • základy pracovního práva – druhy pracovněprávních vztahů, home office, práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatelů
  • práce s osobními údaji a jejich ochrana,
  • kdo je to spotřebitel a proč je to důležité vědět,
  • právo a sociální sítě.

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
Forma semináře - živé vysílání (online seminář). Není potřeba nic instalovat ani stahovat - živé vysílání sledujete  pouze po jednom kliku na odkaz, který obdržíte emailem.
Živé vysílání sledujete přímo na PC, notebooku nebo tabletu ve svém prohlížeči (Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Safari) z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. Během semináře lze pokládat prostřednictvím chatu dotazy lektorovi. Seminář pro Vás nahráváme, záznam ze semináře obdržíte následující pracovní den. 

Mgr. Bc. Ivana Lehkoživová, BA

Mgr. Bc. Ivana Lehkoživová, BA

je zakladatelkou a advokátkou v advokátní kanceláři smluvino. Studovala ekonomii a právo na univerzitách v České republice a Velké Británii. Ve své praxi se specializuje na právní podporu malých a středních podnikatelů. Je odbornicí na téma švarcsystému, o kterém píše odborné články, publikuje podcasty a vyjadřuje se k němu v médiích.

Po 24.6.2024

Online

Živé vysílání semináře sledujete přímo na PC, notebooku nebo tabletu ve svém prohlížeči (Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Safari) z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. Na vašem zařízení není potřeba nic instalovat. Během semináře můžete pokládat prostřednictvím chatu dotazy lektorovi. Materiály k semináři (prezentaci) vám zašleme v elektronické podobě před konáním online semináře spolu s přesnými organizačními pokyny. Seminář pro vás nahráváme a k jeho obsahu se tak můžete kdykoli vrátit. Záznam od nás obdržíte do 24 hodin po skončení online semináře.