Online seminář: Výkaz Cash Flow prakticky – nepřímá metoda

  • Ing. Lenka Dvořáková Ing. Lenka Dvořáková
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
  • Účetnictví a daně

Výklad nejneoblíbenějšího výkazu srozumitelnou a stravitelnou formou v podání lektora z praxe. Po absolvování kurzu zaručujeme, že výkaz CF sestavíte, a to přímo z obratové předvahy.

Cíl semináře

Cash Flow vám na semináři vysvětlíme od A do Z, a to nejefektivněji, jak to jen jde. Účetní a poradce naučíme CF sestavit, a to vše srozumitelnou formou.

Komu je seminář určen

Pro účetní, ekonomické a daňové poradce, adepty připravující se ke zkouškám na daňového poradce. 

Program

Živé vysílání 9:00 - 13:00 hod

  • úvod do problematiky
  • vysvětlení smyslu výkazu
  • legislativní rámec, doporučení ČÚS
  • metody sestavení výkazu
  • výuka sestavení na praktických příkladech krok po kroku až po úplné sestavení výkazu CF
  • orientace v hotovém CF – co lze z výkazu vyčíst, kritické body
  • dotazy a diskuze

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
Forma semináře - živé vysílání (online seminář). Není potřeba nic instalovat ani stahovat - živé vysílání sledujete  pouze po jednom kliku na odkaz, který obdržíte emailem.
Živé vysílání sledujete přímo na PC, notebooku nebo tabletu ve svém prohlížeči (Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Safari) z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. Během semináře lze pokládat prostřednictvím chatu dotazy lektorovi.

Ing. Lenka Dvořáková

Ing. Lenka Dvořáková

daňový poradce, člen Komory daňových poradců ČR (KDP ČR), člen Komory certifikovaných účetních (KCÚ), člen Sekce účetnictví KDP ČR, Sekce daně z příjmu právnických osob KDP ČR, člen Sekce pro profesní otázky. Vystudovala ekonomickou vysokou školu (Ing.) se zaměřením na “účetnictví a finanční řízení podniku”. V účetnictví se pohybuje od roku 1995, vede vlastní účetní a daňovou kancelář. Je přihlášena k etickému kodexu KDP ČR a KCÚ a je také přihlášena ke kontinuálnímu profesnímu vzdělávání u obou organizací.

Út 7.12.2021

Živé vysílání - online seminář

Žádná registrace ani stahování, živé vysílání sledujete pouze po jednom kliku na odkaz, který obdržíte emailem.

., .