Vedení ryze ženského týmu

 • Ing. Vlaďka Roldánová, certifikovaný kouč EMCC Ing. Vlaďka Roldánová, certifikovaný kouč EMCC
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
Pá 29.11. PDF
Online seminář  
i
Online seminář
Živé vysílání sledujete online z domova či kanceláře. S lektorem komunikujete formou chatu nebo pomocí mikrofonu.
Online
4 770,- Kč bez DPH
 • Management
 • HR a personalistika
 • Soft skills - měkké dovednosti
 • Příspěvkové organizace, zdravotnictví, školství

Pro úspěšné fungování týmu je velmi důležité, jestli jej manažer umí dobře vést a řídit. Emoce jsou na pochodu a detail komunikace často rozhoduje. Součástí funkční a úspěšné manažerské komunikace jsou i specifické a zaměřené reakce vůči ženám a vůči mužům. Z evolučních důvodů obě pohlaví vnímají různé emoce, motivy a situace různě. Jinak. Zejména reagují jinak na emoční nejistotu a existenční tlak. Proto je užitečné chápat základní principy, jimiž se toto vnímání řídí. Šéfům i jejich týmům to usnadní komunikaci a zpříjemní pracovní prostředí, což může v době plné nejistot ulevit a snížit všudypřítomný tlak. A to zdaleka není málo.

Cíl semináře

Náš kurz Vás provede originálním pojetím toho, jak se v práci projevuje a jak funguje ženský a mužský princip. Ujasníte si, které kusy vedení a řízení lidí jdou přirozeně lépe ženám a které mužům a proč tomu tak je. Ukážeme si, které kvality (činnosti, komunikace) je potřeba sledovat a pochválit, aby to ženský princip „slyšel. Zkusíme odpovědět na otázku, jak a za co ženy ocenit, aby byly spokojené a jak podpořit ženu, která na sebe převzala mužský princip. Nevynecháme ani specifika ženských emočních reakcí na nejistotu a tlak.
Zkrátka, vnitřní fungování ženského týmu Vám bude zas o kousek srozumitelnější a budete ho umět řídit k úspěchu s větší radostí, klidem a respektem.

Komu je seminář určen

Kurz je určen všem manažerům, kteří pracují s převážně ženským týmem.

Program

Živé vysílání 9:00 - 13:00 hod.

 • Požadavky současného pracovního prostředí: Tlak na výkon versus potřeba budovat vztahy
 • Projevy mužského a ženského principu v manažerském řemesle, srovnání ve vedení a řízení lidí
 • Rozhled - ženský princip v práci a jeho projevy. Ženská motivační trojčlenka.
 • Kvality a pasti ženského přístupu.
 • Nadhled - mužský princip v práci a jeho projevy. Mužská motivační trojčlenka.
 • Kvality a pasti mužského přístupu.
 • Mužská a ženská reakce na nejistotu a na tlak
 • Konstrukce zpětné vazby a ocenění pro ženské / a mužské ucho

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
Forma semináře - živé vysílání (online seminář). Není potřeba nic instalovat ani stahovat - živé vysílání sledujete pouze po jednom kliku na odkaz, který obdržíte emailem.
Živé vysílání sledujete přímo na PC, notebooku nebo tabletu ve svém prohlížeči (Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Safari) z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. Během semináře lze pokládat prostřednictvím chatu dotazy lektorovi.

Seminář pro Vás nahráváme, záznam ze semináře obdržíte následující pracovní den. 

Ing. Vlaďka Roldánová, certifikovaný kouč EMCC

Ing. Vlaďka Roldánová, certifikovaný kouč EMCC

Autorka originálního konceptu obrany proti manipulaci, trenérka a konzultantka s 17letou praxí v boji proti manipulátorům, jak v prostředí firem, tak v obchodních či osobních vztazích. Pomáhá tam, kde je potřeba pročistit vzduch a (znovu) vybudovat otevřenou komunikaci založenou na respektu a souladu potřeb všech zúčastněných.

Pá 29.11.2024

Online

Živé vysílání semináře sledujete přímo na PC, notebooku nebo tabletu ve svém prohlížeči (Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Safari) z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. Na vašem zařízení není potřeba nic instalovat. Během semináře můžete pokládat prostřednictvím chatu dotazy lektorovi. Materiály k semináři (prezentaci) vám zašleme v elektronické podobě před konáním online semináře spolu s přesnými organizačními pokyny. Seminář pro vás nahráváme a k jeho obsahu se tak můžete kdykoli vrátit. Záznam od nás obdržíte do 24 hodin po skončení online semináře.