Organizační změna – příprava a realizace, aneb jak zvládnout organizační změnu po právní i lidské stránce

 • Olga Franců Olga Franců
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
Út 27.9. (Maximální kapacita 15 osob) PDF
Prezenční seminář  
i
Prezenční seminář
Prezenční účast v místě konání semináře.
Praha 3
Three Crowns Hotel****
5 490,00bez DPH
 • Management
 • HR a personalistika

Na tomto semináři vás provedeme celým procesem organizační změny. Dostanete komplexní informace od promyšlení a přípravy organizační změny, přes komunikaci směrem do firmy, zákonných pravidel, správného načasování až po proces propouštění a outplacementu.

Cíl semináře

Cílem semináře je předat účastníkům informace o celém průběhu organizačních změn.  Společně probereme vše přes přípravu a správné načasování organizačních změn, přes komunikaci směrem do firmy, celkový právní rámec organizačních změn včetně odstupného, způsob radikální a postupné organizační změny až po finální realizaci.

Komu je seminář určen

Seminář je určen statutárním orgánům, personálním manažerům a personalistům.

Program

Celodenní seminář 9.00 - 15:30 hod

 • Příprava organizační změny
 • Správné načasování a účinnost
 • Komunikace organizační změny ve firmě
 • Úskalí, na která můžeme narazit
 • Radikální a postupná organizační změna
 • Sociální aspekty organizačních změn
 • Příčinná souvislost mezi organizační změnou a nadbytečností
 • Zneužívání organizačních změn v praxi
 • Zákonná pravidla pro odstupné
 • Odstupné versus benefity
 • Hromadné propouštění
 • Outplacement jako nástroj firemní kultury
 • Příklady z praxe

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání. V ceně semináře je zahrnuta dopolední kávová přestávka, oběd o 2 chodech a odpolední kávová přestávka.

Olga Franců

Olga Franců

Rozsáhlé zkušenosti jsem získala při řízení HR procesů ve středně velkých a velkých společnostech, které byly jak české, nadnárodní, tak i částečně vlastněné státem. Po dvaceti letech praxe v pozici personální ředitelky jsem přešla na druhou stranu a začala jsem pracovat jako HR kouč, osobní kouč, nezávislý konzultant, poradce a lektor v oblasti řízení lidských zdrojů a měkkých dovedností. Zde mohu zúročit dlouholetou práci s lidmi, kterou mám velmi ráda. Mé vědomosti a dovednosti nejsou jen vyčtené z knih, jsou podložené praxí, prožité. Mám ráda předávání zkušeností a především poznávání nových lidí, protože každý z nich mě něčím obohatí.

Út 27.9.2022

Three Crowns Hotel****

Elegantní a přesto neformální Hotel U tří korunek naleznete v klidném zákoutí autentické čtvrti Žižkov v širším centru Prahy. Žižkov je místem pulzujícího kosmopolitního života, s množstvím barů, restaurací, klubů a kulturních scén. Pro jeho opravdovost, dochované živoucí tradice a osobitou atmosféru, připomínající zlatá 20-30 léta minulého století, je Žižkov vyhledávaným místem setkání mladých lidí a umělců a místo konání četných festivalů, happeningů, oslav, Open-air kulturních a hudebních akcí. Centrum města a veškeré turistické atrakce jsou jednoduše dostupné tramvají nebo autobusem nebo autem. Centrum Prahy je vzdálené necelých 10 minut jízdy nebo 15 minut procházkou malebnými historickými ulicemi města. Přátelský a školený personál je našim hostům připraven asistovat ve všech ohledech a být nápomocný radami a tipy na události a program pobytu v Praze.

Praha 3, Cimburkova 28

Z hlavního nádraží: tramvaje 5, 9 nebo 26 - dvě zastávky do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí;
Z nádraží Holešovice: metrem C do stanice Florenc, pak autobusem č. 133 nebo 207 na zastávku Prokopovo náměstí, Dále pěšky zpět cca 50 metrů a odbočit do první ulice vlevo..
Ze stanice metra Florenc: Autobusem č. 133 nebo 207 na zastávku Prokopovo náměstí. Dále pěšky zpět cca 50 metrů a odbočit do první ulice vlevo.
PARKOVÁNÍ: hotelové garáže jsou k dispozici účastníkům semináře za poplatek 200 Kč /den (omezená kapacita - parkování je možné pouze po předchozí rezervaci na e-mailu info@eduzone.cz minimálně 24 hodin před konáním semináře v pracovní dny, tzn. v případě konání semináře v pondělí je nutné rezervaci provést nejpozději v pátek), případně je možné parkování na placených zónách v okolí hotelu. PARKOVÁNÍ V HOTELOVÉ GARÁŽI NENÍ VHODNÉ PRO VĚTŠÍ VOZIDLA jako např. SUV, dodávky apod.