Pedagogické intervence – financování a vykazování

  • Ing. Petra Schwarzová Ing. Petra Schwarzová
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
St 25.9. PDF
Online seminář  
i
Online seminář
Živé vysílání sledujete online z domova či kanceláře. S lektorem komunikujete formou chatu nebo pomocí mikrofonu.
Online
1 990,- Kč bez DPH
  • Školství

Od 1. 2. 2021 došlo v oblasti poskytování pedagogické intervence k zásadním změnám, což se odrazilo i ve financování. Změna se dotkla i vykazování pedagogické intervence.

Cíl semináře

Dozvíte se nejen jak správně využít možnosti pedagogické intervence nyní jako podpůrného opatření prvního stupně, ale hlavně jak v dané oblasti nechybovat z pohledu financování a vykazování. Budeme se samozřejmě zabývat i správnému naplňování pedagogické intervence z pohledu manažerského. Na konkrétních příkladech si ukážeme, jak správně vykázat ve výkaze P1c-01 pracovníky konající pedagogickou intervenci (např. v rámci úvazku, první přespočetná, další přespočetná, na DPP) a zároveň jak správně odměnit jednotlivé pedagogy ve výše uvedených případech a tím neporušit rozpočtovou kázeň.

Komu je seminář určen

Vedoucím pracovníkům, ekonomům, výchovným poradcům a všem zabývajícím se pedagogickou intervencí zejména pro školy ve veřejném sektoru.

Program

Živé vysílání 14:00 - 15:30 hod.

  • Poskytování pedagogické intervence do 31. 1. 2021 a od 1. 2. 2021 (financování, vykazování, přechod na nový režim …)
  • Legislativní rámec pro nový způsob financování a vykazování pedagogické intervence
  • Zdroje pro financování pedagogické intervence (do 31. 1. 2021 a od 1. 2. 2021)
  • Odměňování pedagogů za pedagogickou intervenci (do 31. 1. 2021 a od 1. 2. 2021)
  • Vykazování pedagogické intervence v P1c-01
  • Aktuální informace a dotazy

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
Forma semináře - živé vysílání (online seminář). Není potřeba nic instalovat ani stahovat - živé vysílání sledujete  pouze po jednom kliku na odkaz, který obdržíte emailem.
Živé vysílání sledujete přímo na PC, notebooku nebo tabletu ve svém prohlížeči (Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Safari) z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. Během semináře lze pokládat prostřednictvím chatu dotazy lektorovi. Seminář pro Vás nahráváme, záznam ze semináře obdržíte následující pracovní den. 

Ing. Petra Schwarzová

Ing. Petra Schwarzová

Pracuje ve školství více než 30 let, ve vedoucích funkcích téměř 20 let. V roce 2013 byla jmenována ředitelkou gymnázia. Zároveň také působí jako lektorka se zaměřením na financování škol, na projektovou činnost v rámci programů EU a management ve školství. Je akreditovanou lektorkou pro společné vzdělávání. Zároveň publikuje do řady odborných časopisů.

St 25.9.2024

Online

Živé vysílání semináře sledujete přímo na PC, notebooku nebo tabletu ve svém prohlížeči (Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Safari) z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. Na vašem zařízení není potřeba nic instalovat. Během semináře můžete pokládat prostřednictvím chatu dotazy lektorovi. Materiály k semináři (prezentaci) vám zašleme v elektronické podobě před konáním online semináře spolu s přesnými organizačními pokyny. Seminář pro vás nahráváme a k jeho obsahu se tak můžete kdykoli vrátit. Záznam od nás obdržíte do 24 hodin po skončení online semináře.