Právní náležitosti webu

  • Mgr. Bc. Ivana Lehkoživová, BA Mgr. Bc. Ivana Lehkoživová, BA
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
St 12.6. PDF
Online seminář  
i
Online seminář
Živé vysílání sledujete online z domova či kanceláře. S lektorem komunikujete formou chatu nebo pomocí mikrofonu.
Online
2 990,- Kč bez DPH
  • Management
  • Právo

Web dávno není jen o marketingu. I když ho používáte jako marketingový nástroj, nezapomínejte na jeho právní regulaci. Pro web totiž platí řada právních pravidel. Ať už jej nastavují úřady, anebo se týkají právních vztahů mezi vámi, vašimi dodavateli a klienty. V tomto semináři se podíváme na to, co na webu mít musíte vždy, a co jen někdy.

Cíl semináře

Cílem semináře je soulad webových stránek účastníků s právem.

Komu je seminář určen

Seminář je určen jednatelům, CEO, marketingovým specialistům, OSVČ apod. a dále příspěvkovým organizacím. Seminář není určen obcím.

Program

Živé vysílání 9:00 - 11:00 hod.

  • povinné informace na webu
  • web a ochrana osobních údajů
  • nastavení odběru newsletteru, cookies lišty, kontaktních formulářů
  • právní regulace e-mailingu
  • autorská práva a web
  • přímý prodej přes web (nejen eshopy) a práva spotřebitelů

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
Forma semináře - živé vysílání (online seminář). Není potřeba nic instalovat ani stahovat - živé vysílání sledujete pouze po jednom kliku na odkaz, který obdržíte emailem.
Živé vysílání sledujete přímo na PC, notebooku nebo tabletu ve svém prohlížeči (Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Safari) z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. Během semináře lze pokládat prostřednictvím chatu dotazy lektorovi.

Seminář pro Vás nahráváme, záznam ze semináře obdržíte následující pracovní den. 

Mgr. Bc. Ivana Lehkoživová, BA

Mgr. Bc. Ivana Lehkoživová, BA

je zakladatelkou a advokátkou v advokátní kanceláři smluvino. Studovala ekonomii a právo na univerzitách v České republice a Velké Británii. Ve své praxi se specializuje na právní podporu malých a středních podnikatelů. Je odbornicí na téma švarcsystému, o kterém píše odborné články, publikuje podcasty a vyjadřuje se k němu v médiích.

St 12.6.2024

Online

Živé vysílání semináře sledujete přímo na PC, notebooku nebo tabletu ve svém prohlížeči (Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Safari) z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. Na vašem zařízení není potřeba nic instalovat. Během semináře můžete pokládat prostřednictvím chatu dotazy lektorovi. Materiály k semináři (prezentaci) vám zašleme v elektronické podobě před konáním online semináře spolu s přesnými organizačními pokyny. Seminář pro vás nahráváme a k jeho obsahu se tak můžete kdykoli vrátit. Záznam od nás obdržíte do 24 hodin po skončení online semináře.