Prodávejte s lehkostí konzultativním přístupem

 • Ing. Daniela Sedloňová Ing. Daniela Sedloňová
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
Čt 23.3. PDF
Prezenční seminář  
i
Prezenční seminář
Prezenční účast v místě konání semináře.
Praha 3
Three Crowns Hotel****
5 490,00bez DPH
 • Management
 • Obchod a marketing

Chcete zvýšit zisky prodejem služeb či zboží? Věříte, že co nabízíte je dobré, ale nevíte, jak zvýšit úspěšnost na obchodní schůzce? Nejste si jistí, jak získat více klientů a stávající zájemce přesvědčit, že si mají koupit právě od Vás? Chcete prodávat eticky a mít vracející se zákazníky? Přejete si zbavit se trémy a nepříjemného pocitu z prodávání a naučit se nejužitečnější prodejní metody? Pak je tento kurz ten pravý pro Vás.

Cíl semináře

Lektorka Vám předá to nejlepší, co se naučila a mnohokrát využila ve své více než 12 leté manažerské praxi v oblasti prodeje služeb (pracovala například jako Ředitelka obchodu pro střední a východní Evropu v HRS). 

Komu je seminář určen

Seminář je určen zaměstnancům, kteří jsou nově na obchodní pozici, nebo se již v obchodě nějakou dobu pohybují a chtějí své prodejní schopnosti zdokonalit. Dále je určen podnikatelům či živnostníkům, kteří se chtějí naučit prodávat sebe, své služby či výrobky.

Program

Celodenní seminář 9:00 - 15:30 hod.

 • jak se zbavit trémy a působit sebevědomě
 • jak prodávat s lehkostí a dobrým pocitem
 • jak identifikovat potencionální zákazníky
 • jak objevit potřeby zákazníků
 • jak zvýšit své prodeje
 • jak klást otevřené otázky
 • jak naslouchat
 • jak pracovat s emocemi
 • jak vytvořit prostředí souhlasu, které napomůže uzavření obchodu
 • jak reagovat na námitky
 • jak používat nejúčinnější prodejní metody

 

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
V ceně semináře je zahrnuta dopolední kávová přestávka, oběd o 2 chodech a odpolední kávová přestávka.

Ing. Daniela Sedloňová

Ing. Daniela Sedloňová

Zkušená koučka a lektorka s dlouholetou manažerskou praxí. V letech 2004-2007 působila ve Velké Británii v mezinárodní společnosti Wotif Group na pozici Projektové manažerky pro střední a východní Evropu, během tohoto času získala CAE certifikaci anglického jazyka (Cambridge Certificate in Advanced English). Daniela má 12 let praxe na obchodních manažerských pozicích v mezinárodních společnostech. Jako ředitelka obchodu pro HRS vedla multikulturní obchodní tým napříč státy střední a východní Evropy. Od roku 2016 připravuje tréninky a workshopy se zaměřením na komunikaci, obchod a manažerské dovednosti, které jsou interaktivní, energetické, nabité pozitivní energií a propojují nejužitečnější teorii s praxí.

Čt 23.3.2023

Three Crowns Hotel****

Elegantní a přesto neformální Hotel U tří korunek naleznete v klidném zákoutí autentické čtvrti Žižkov v širším centru Prahy. Žižkov je místem pulzujícího kosmopolitního života, s množstvím barů, restaurací, klubů a kulturních scén. Pro jeho opravdovost, dochované živoucí tradice a osobitou atmosféru, připomínající zlatá 20-30 léta minulého století, je Žižkov vyhledávaným místem setkání mladých lidí a umělců a místo konání četných festivalů, happeningů, oslav, Open-air kulturních a hudebních akcí. Centrum města a veškeré turistické atrakce jsou jednoduše dostupné tramvají nebo autobusem nebo autem. Centrum Prahy je vzdálené necelých 10 minut jízdy nebo 15 minut procházkou malebnými historickými ulicemi města. Přátelský a školený personál je našim hostům připraven asistovat ve všech ohledech a být nápomocný radami a tipy na události a program pobytu v Praze.

Praha 3, Cimburkova 28

Z hlavního nádraží: tramvaje 5, 9 nebo 26 - dvě zastávky do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí;
Z nádraží Holešovice: metrem C do stanice Florenc, pak autobusem č. 133 nebo 207 na zastávku Prokopovo náměstí, Dále pěšky zpět cca 50 metrů a odbočit do první ulice vlevo..
Ze stanice metra Florenc: Autobusem č. 133 nebo 207 na zastávku Prokopovo náměstí. Dále pěšky zpět cca 50 metrů a odbočit do první ulice vlevo.
PARKOVÁNÍ: hotelové garáže jsou k dispozici účastníkům semináře za poplatek 200 Kč /den (omezená kapacita - parkování je možné pouze po předchozí rezervaci na e-mailu info@eduzone.cz minimálně 24 hodin před konáním semináře v pracovní dny, tzn. v případě konání semináře v pondělí je nutné rezervaci provést nejpozději v pátek), případně je možné parkování na placených zónách v okolí hotelu. PARKOVÁNÍ V HOTELOVÉ GARÁŽI NENÍ VHODNÉ PRO VĚTŠÍ VOZIDLA jako např. SUV, dodávky apod.