Remote management (vedení lidí na dálku)

 • Ing. Kristina Zbožínková Ing. Kristina Zbožínková
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
 • Management
 • HR a personalistika
 • Soft skills - měkké dovednosti

Kurz je určený všem kolegům, kteří se vyskytují v situacích, kdy nemají své týmy pod jednou střechou. Zásady, které si představíme jsou platné pro všechny virtuální týmy, které potřebují pevnou ruku i otevřenou náruč.

Cíl semináře

Společně si definujeme specifika, které vedení lidí na dálku vyžaduje. Probereme možnosti technologií, které nám moderní doba přináší a jak nám mohou pomoci v lepší organizovanosti a efektivitě. Nepochybně se také dotkneme rozdílu v přímé a virtuální komunikaci a zdvihneme ukazováček nad některými úskalími. A nezapomeneme si společně projít i téma udržitelné výkonnosti a jak vyzrát nad motivací na dálku.

Komu je seminář určen

Všem manažerům, kteří nemají své týmy pohromadě v jedné budově a chtějí zlepšit efektivitu a výkonnost těchto týmů.

Program

Celodenní seminář 9:00 - 15:30 hod

 • Základní specifika virtuálních týmů.
 • Technologie, které lze využít a jak nám pomáhají k lepší organizovanosti, přehlednosti a celkové efektivitě.
 • Základy budování vysoce výkonného týmu ve virtuálním prostředí
  • Jak nastavit vzájemné vztahy
  • Transparentnost jednání
  • Organizace a efektivita
  • Nutnost zpětné vazby a jak ji přizpůsobit, pokud není možnost žádného osobního kontaktu
 • Úskalí emailové a telefonické komunikace a jak je eliminovat
  • Vhodný a nevhodná sdělení
  • Jaké zvolit nastavení „jednotného jazyka“ (specifika pro kulturní rozdíly)
  • Na co si dát pozor a kdy poskytovat zpětnou vazbu
 • Jak těžké je motivovat na dálku a co už jiným kolegům zafungovalo

 

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
V ceně semináře je zahrnuta dopolední kávová přestávka, oběd o 2 chodech a odpolední kávová přestávka.

Ing. Kristina Zbožínková

Ing. Kristina Zbožínková

Kristina se věnuje lektorské činnosti, diagnostice a konzultacím od roku 2011. Nejblíže jsou jí tréninky související s prodejními, komunikačními a manažerskými dovednostmi. Zkušenosti má také s tréninkem interních lektorů a koučů. Ve svých trénincích upřednostňuje praktické příklady před teorií, takže účastníci odchází nejen s cennými informacemi, ale také se zážitky, které jim pomáhají k lepší zapamatovatelnosti. Pokud trénuje, dokáže trénink účastníkům přizpůsobit na míru. Nebojí se pracovat se zpětnou vazbou, kterou často od účastníků žádá, ale tak také poskytuje.

Út 12.5.2020

Three Crowns Hotel****

Elegantní a přesto neformální Hotel U tří korunek naleznete v klidném zákoutí autentické čtvrti Žižkov v širším centru Prahy. Žižkov je místem pulzujícího kosmopolitního života, s množstvím barů, restaurací, klubů a kulturních scén. Pro jeho opravdovost, dochované živoucí tradice a osobitou atmosféru, připomínající zlatá 20-30 léta minulého století, je Žižkov vyhledávaným místem setkání mladých lidí a umělců a místo konání četných festivalů, happeningů, oslav, Open-air kulturních a hudebních akcí. Centrum města a veškeré turistické atrakce jsou jednoduše dostupné tramvají nebo autobusem nebo autem. Centrum Prahy je vzdálené necelých 10 minut jízdy nebo 15 minut procházkou malebnými historickými ulicemi města. Přátelský a školený personál je našim hostům připraven asistovat ve všech ohledech a být nápomocný radami a tipy na události a program pobytu v Praze.

Praha 3, Cimburkova 28

Z hlavního nádraží: tramvaje 5, 9 nebo 26 - dvě zastávky do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí;
Z nádraží Holešovice: metrem C do stanice Hlavní nádraží, pak tramvají 5, 9 nebo 26 do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí.
Ze stanice metra Florenc: Autobusem č. 133, 175 nebo 207 na zastávku Tachovské náměstí. Dále pěšky zpět cca 50 metrů a odbočit do první ulice vlevo.
PARKOVÁNÍ: hotelové garáže jsou k dispozici účastníkům semináře za poplatek 200 Kč /den (omezená kapacita - parkování je možné pouze po předchozí rezervaci na e-mailu info@eduzone.cz minimálně 24 hodin před konáním semináře v pracovní dny, tzn. v případě konání semináře v pondělí je nutné rezervaci provést nejpozději v pátek), případně je možné parkování na placených zónách v okolí hotelu. PARKOVÁNÍ V HOTELOVÉ GARÁŽI NENÍ VHODNÉ PRO VĚTŠÍ VOZIDLA jako např. SUV, dodávky apod.