Rychlá a efektivní komunikace face2face i po telefonu (workshop)

 • Lenka Jedličková Lenka Jedličková
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
St 24.8. (workshop) PDF
Prezenční seminář  
i
Prezenční seminář
Prezenční účast v místě konání semináře.
Praha 3
Three Crowns Hotel****
5 490,00bez DPH
 • Management
 • Obchod a marketing
 • Zdravotnictví
 • Veřejná správa

Lidé velmi často kvalitu komunikace podceňují, protože „přece komunikujeme pořád a všude…“. Naráží potom však na překážky v podobě předsudků a hypotéz místo aby se protějšku „prostě“ jen zeptali a dozvěděli se jaká je realita. Právě tyto teorie a hypotézy o myšlení druhých v nás vyvolávají velmi často mylné názory a hodnotíme tak lidi podle našich měřítek a standardů. Mnohem rychlejší a užitečnější je se zeptat a pracovat s reálnou informací.

Cíl semináře

Účastníci tohoto tréninku nejčastěji oceňují jiný úhel pohledu na jejich dosavadní komunikaci a až neuvěřitelné využití velmi jednoduchých principů komunikace v jejich pracovním i soukromém životě. Uvědomí si například sílu otázky při komunikaci s okolím a dokáží lépe vyřešit dosud neřešitelné situace a podívat se na ně z jiného úhlu pohledu. Naučí se komunikovat rychleji, jednodušeji a efektivněji. Navíc dokáží sami bez další pomoci trenéra dále pracovat na své sebereflexi a nadále se zdokonalovat v komunikaci. Dále dokáží účastníci lépe a přesněji formulovat své myšlenky, kvalitněji klást otázky a budou mít lepší kontrolu nad hovorem.

Komu je seminář určen

Pracovníkům infolinek a call center, asistentkám, obchodníkům, manažerům a vedoucím pracovníkům, ale i lidem, kteří chtějí komunikovat se svým okolím lépe a efektivněji

Program

Celodenní seminář 9:00 - 15:30 hod.

 • Úvodní naladění a sestavení objednávky ze strany účastníků a lektora
 • Krátké rozcvičení a zjištění úrovně dovedností a způsobu myšlení účastníků
 • Komunikace a její principy
 • Práce s otázkami – ukázka a zážitek, jak intenzivně lze vést rozhovory a řešit obtížné situace otázkou
 • Trénink aktivního naslouchání a vedení hovoru
 • Práce s lidmi v emocích či v obtížných situacích
 • Trénink rozhovorů ve dvojicích s následnou reflexí. Trenér svými ukázkami inspiruje k hledání nových možností.
 • Plánování osobního rozvoje každého z účastníků

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
V ceně semináře je zahrnuta dopolední kávová přestávka, oběd o 2 chodech a odpolední kávová přestávka. 

Lenka Jedličková

Lenka Jedličková

Pomáhám nejen obchodníkům a manažerům vyjadřovat se efektivněji a dosahovat užitečných výsledků s důrazem na lidskost a profesionalitu zároveň. Nabízím účastníkům možnost zamyslet se nad užitečností jejich stylu komunikace a obchodování. Dále pomáhám jednotlivcům i firmám vytvářet a udržovat kvalitní vztahy a objevovat zdravější způsoby myšlení a chování napříč celou organizací.

St 24.8.2022

Three Crowns Hotel****

Elegantní a přesto neformální Hotel U tří korunek naleznete v klidném zákoutí autentické čtvrti Žižkov v širším centru Prahy. Žižkov je místem pulzujícího kosmopolitního života, s množstvím barů, restaurací, klubů a kulturních scén. Pro jeho opravdovost, dochované živoucí tradice a osobitou atmosféru, připomínající zlatá 20-30 léta minulého století, je Žižkov vyhledávaným místem setkání mladých lidí a umělců a místo konání četných festivalů, happeningů, oslav, Open-air kulturních a hudebních akcí. Centrum města a veškeré turistické atrakce jsou jednoduše dostupné tramvají nebo autobusem nebo autem. Centrum Prahy je vzdálené necelých 10 minut jízdy nebo 15 minut procházkou malebnými historickými ulicemi města. Přátelský a školený personál je našim hostům připraven asistovat ve všech ohledech a být nápomocný radami a tipy na události a program pobytu v Praze.

Praha 3, Cimburkova 28

Z hlavního nádraží: tramvaje 5, 9 nebo 26 - dvě zastávky do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí;
Z nádraží Holešovice: metrem C do stanice Florenc, pak autobusem č. 133 nebo 207 na zastávku Prokopovo náměstí, Dále pěšky zpět cca 50 metrů a odbočit do první ulice vlevo..
Ze stanice metra Florenc: Autobusem č. 133 nebo 207 na zastávku Prokopovo náměstí. Dále pěšky zpět cca 50 metrů a odbočit do první ulice vlevo.
PARKOVÁNÍ: hotelové garáže jsou k dispozici účastníkům semináře za poplatek 200 Kč /den (omezená kapacita - parkování je možné pouze po předchozí rezervaci na e-mailu info@eduzone.cz minimálně 24 hodin před konáním semináře v pracovní dny, tzn. v případě konání semináře v pondělí je nutné rezervaci provést nejpozději v pátek), případně je možné parkování na placených zónách v okolí hotelu. PARKOVÁNÍ V HOTELOVÉ GARÁŽI NENÍ VHODNÉ PRO VĚTŠÍ VOZIDLA jako např. SUV, dodávky apod.