Typologie osobnosti aneb kdo je kdo a co s ním

Do 31.12.2019 sleva 20%
 • Ing. Hana Hubičková Ing. Hana Hubičková
 • Management
 • Soft skills - měkké dovednosti
 • Příspěvkové organizace, zdravotnictví, školství

Každý jsme jiný a někdy se zdá, že s některými lidmi nejsme schopni účinně a efektivně komunikovat. Často prostě nevíme, jak komu co říct, aby se nenaštval, jak zadávat úkoly, aby byly skutečně splněny nebo jak předcházet zbytečným nedorozuměním. Tento kurz je prakticky orientovaný na to, jak pomocí typologie osobnosti tyto situace řešit.

Cíl semináře

Cílem semináře je zjistit kdo je kdo v mém okolí – jaký má kdo osobnostní typ, na co slyší, co ho zlobí, čím ho potěším a na co je naopak alergický. Kurz přináší praktické návody, jak s lidmi různých osobnostních typů komunikovat, jak na ně delegovat úkoly, aby je skutečně vzali za své a čemu se vyhnout, abychom je nedemotivovali.

Komu je seminář určen

Kurz je určen všem, kteří si chtějí zlepšit komunikaci – ať už pro vedení lidí, styk s klientem nebo třeba i pro osobní život. 

Program

Celodenní seminář 9:00 - 15:30 hod

 • praktické rozpoznání osobnostních typů – jak poznám kdo je kdo (i když nejsem žádný psycholog)
 • komunikační doporučení pro jednotlivé osobnostní typy
 • jak na koho delegovat – jak zadávat úkoly, aby je lidé vzali za své
 • na co si dát při komunikaci pozor – kde jsou nebezpečná místa a jak fungují emoce
 • jak využít znalosti z typologie pro vedení a motivování lidí
 • jak předcházet zbytečným konfliktům v důsledku „kolize různých typů“ – praktické příklady
 • jaké jsou dopady typologie osobnosti do osobní roviny

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
V ceně semináře je zahrnuta dopolední kávová přestávka, oběd o 2 chodech a odpolední kávová přestávka.

Ing. Hana Hubičková

Ing. Hana Hubičková

Hana Hubičková působí jako lektorka soft skills od roku 2006. Učí především komunikaci, typologii osobnosti, time management a prezentační dovednosti. Jejími kurzy prošly za tu dobu tisíce lidí. Na řadu témat si vytváří vlastní metodiku a zaměřuje se nejen na přednášené téma, ale především na člověka a jeho schopnost přijmout nový přístup. Proto jsou její kurzy prostě „jiné“.

Po 20.1.2020

Three Crowns Hotel****

Elegantní a přesto neformální Hotel U tří korunek naleznete v klidném zákoutí autentické čtvrti Žižkov v širším centru Prahy. Žižkov je místem pulzujícího kosmopolitního života, s množstvím barů, restaurací, klubů a kulturních scén. Pro jeho opravdovost, dochované živoucí tradice a osobitou atmosféru, připomínající zlatá 20-30 léta minulého století, je Žižkov vyhledávaným místem setkání mladých lidí a umělců a místo konání četných festivalů, happeningů, oslav, Open-air kulturních a hudebních akcí. Centrum města a veškeré turistické atrakce jsou jednoduše dostupné tramvají nebo autobusem nebo autem. Centrum Prahy je vzdálené necelých 10 minut jízdy nebo 15 minut procházkou malebnými historickými ulicemi města. Přátelský a školený personál je našim hostům připraven asistovat ve všech ohledech a být nápomocný radami a tipy na události a program pobytu v Praze.

Praha 3, Cimburkova 28

Z hlavního nádraží: tramvaje 5, 9 nebo 26 - dvě zastávky do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí;
Z nádraží Holešovice: metrem C do stanice Hlavní nádraží, pak tramvají 5, 9 nebo 26 do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí.
Ze stanice metra Florenc: Autobusem č. 133, 175 nebo 207 na zastávku Tachovské náměstí. Dále pěšky zpět cca 50 metrů a odbočit do první ulice vlevo.
PARKOVÁNÍ: hotelové garáže jsou k dispozici účastníkům semináře za poplatek 200 Kč /den (omezená kapacita - parkování je možné pouze po předchozí rezervaci na e-mailu info@eduzone.cz minimálně 24 hodin před konáním semináře v pracovní dny, tzn. v případě konání semináře v pondělí je nutné rezervaci provést nejpozději v pátek), případně je možné parkování na placených zónách v okolí hotelu. PARKOVÁNÍ V HOTELOVÉ GARÁŽI NENÍ VHODNÉ PRO VĚTŠÍ VOZIDLA jako např. SUV, dodávky apod.