Umělá inteligence v praxi – základy a konkrétní příklady využití

 • Adam Sobanski Adam Sobanski
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
Út 20.8. PDF
Online seminář  
i
Online seminář
Živé vysílání sledujete online z domova či kanceláře. S lektorem komunikujete formou chatu nebo pomocí mikrofonu.
Online
4 770,- Kč bez DPH
Pá 27.9. PDF
Online seminář  
i
Online seminář
Živé vysílání sledujete online z domova či kanceláře. S lektorem komunikujete formou chatu nebo pomocí mikrofonu.
Online
4 770,- Kč bez DPH
Čt 31.10. PDF
Online seminář  
i
Online seminář
Živé vysílání sledujete online z domova či kanceláře. S lektorem komunikujete formou chatu nebo pomocí mikrofonu.
Online
4 770,- Kč bez DPH
 • Informační technologie

Rychlý vývoj technologií a umělé inteligence otevírá nové možnosti pro zlepšení produktivity a efektivity práce. Na našem semináři se dozvíte, jak využít široké spektrum funkcí a možností, které AI nabízí všem profesím. Budete mít také příležitost vyzkoušet si konkrétní nástroje a aplikace jako ChatGPT, DALL E, Leonardo, Notion a další, vše na konkrétních úlohách. Připojte se k nám a získejte praktické znalosti, které vám pomohou Vaši každodenní práci zjednodušit a zefektivnit.
Vzhledem k rychlému vývoji AI technologií a aplikací obsah semináře stále aktualizujeme, ke dni konání semináře bude tedy obsah zcela aktuální včetně nejnovějších AI nástrojů.

Cíl semináře

Cílem semináře je poskytnout účastníkům komplexní přehled o tom, jak mohou nové technologie a umělá inteligence zefektivnit jejich pracovní procesy a rutiny. Seminář je zaměřen na praktické osvojení si dovedností pro práci s AI nástroji, rozvoj kompetencí pro jejich implementaci do běžné praxe a porozumění principům a etickým aspektům jejich využívání.
Účastníci budou mít možnost nejen seznámit se s předními AI aplikacemi, ale také si vyzkoušet jejich funkčnost na reálných příkladech a projektech.

Po absolvování budou účastníci odcházet s konkrétními návody a inspirací, jak mohou AI nástroje začlenit do své práce pro maximalizaci produktivity a kreativity. Účastníci také budou vědět, jak s AI zacházet a jak bezpečně aplikace užívat.

Komu je seminář určen

Tento seminář je určen pro soukromý i veřejný sektor a ty, kteří chtějí zvýšit svou produktivitu a efektivitu práce s využitím umělé inteligence a sní spojených aplikací. Může být užitečný pro obchodníky, účetní, designéry, analytiky dat, lékaře, právníky, copywritery a další profese.

Program

Živé vysílání 9:00 - 13:00 hod.

 • Představení umělé inteligence
  • Původ a základní pojmy
  • Typy umělé inteligence
 • AI aplikace v praxi
  • Textové generátory – GPT, Gemini (dříve Bard), Claude
  • Praktické příklady, alternativy a přístup k zadávání
  • Obrázkové generátory (DALL E, Leonardo a další)
 • Tvorba a copyright
 • Oživení fotografií - 3D efekt (LeiaPix)
 • Přeměna textového zadání na vygenerování videa (Runway ML, SORA)
 • Vytvoření webových stránek za 5 minut (Mixo)
 • Vytvoření celé PowerPoint prezentace za 5 minut
 • Aplikace jako Canva pro vytváření prezentací/dokumentů
 • Další užitečné nástroje (Notion, Deeply, Otter a další)
 • Bezpečnostní rizika AI a alternativy online aplikací
 • Diskuse

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
Forma semináře - živé vysílání (online seminář). Není potřeba nic instalovat ani stahovat - živé vysílání sledujete pouze po jednom kliku na odkaz, který obdržíte emailem.
Živé vysílání sledujete přímo na PC, notebooku nebo tabletu ve svém prohlížeči (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge nebo Safari) z pohodlí Vašeho domova či kanceláře.

Během semináře lze pokládat prostřednictvím chatu dotazy lektorovi. Seminář pro Vás nahráváme, záznam ze semináře obdržíte následující pracovní den.

Adam Sobanski

Adam Sobanski

Jsem datový analytik a konzultant ve společnosti ABB.
Moje specializace na umělou inteligenci (AI) mi umožňuje se zabývat komplexními problémy a využít nejnovějších trendů a technologií pro zlepšení efektivity a zjednodušení práce. Přináším zkušenosti z oblasti AI v každodenní praxi. Ukážu Vám a od začátku vysvětlím, jak pracovat s AI tak, aby byl Vaší pravou rukou při každodenních pracovních činnostech.
Mým cílem je, aby nové technologie nebyly překážkou, ale nástrojem, který Vám usnadní práci a také zlepší Vaši efektivitu.

Út 20.8.2024 Pá 27.9.2024 Čt 31.10.2024

Online

Živé vysílání semináře sledujete přímo na PC, notebooku nebo tabletu ve svém prohlížeči (Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Safari) z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. Na vašem zařízení není potřeba nic instalovat. Během semináře můžete pokládat prostřednictvím chatu dotazy lektorovi. Materiály k semináři (prezentaci) vám zašleme v elektronické podobě před konáním online semináře spolu s přesnými organizačními pokyny. Seminář pro vás nahráváme a k jeho obsahu se tak můžete kdykoli vrátit. Záznam od nás obdržíte do 24 hodin po skončení online semináře.