Vrchní a staniční sestra – manažerka v bílém II

 • Olga Franců Olga Franců
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
 • Zdravotnictví

Aneb co vše co se nám do první části nevešlo.
Jste vrchní nebo staniční sestrou krátce, nebo již delší čas. Byla jste na první části tohoto semináře a odešla jste s pocitem, že máme ještě řadu témat k probrání? Odešla jsem se stejným pocitem, a proto si dovoluji vás pozvat na druhou část. U některých témat půjdeme do větší hloubky, některá témata nově otevřeme, protože jsou součástí vaší každodenní práce.

Cíl semináře

Účastníci si prohloubí znalosti pro kvalitní manažerskou práci.

Komu je seminář určen

Seminář je určen zdravotním sestrám (a bratrům), kteří pracují absolvovali seminář Vrchní a staniční sestra – manažerka v bílém. Tento seminář volně navazuje na první část.

Program

Celodenní seminář 9:00 - 15:30 hod

 • Nezbytné manažerské dovednosti
 • Jak motivovat podřízené
 • Co dělat a jak komunikovat
  • Když se sestrám/bratrům daří a plní své úkoly
  • Když se občas projeví nějaký pracovní problém
  • Když sestry/bratři neplní, co plnit mají
  • Když sestra/bratr řekne „tohle dělat nebudu“
  • Když sestry/bratři neplní své základní úkoly
  • Když sestra/bratr nepřijde do práce
  • Když má sestra/bratr nějaký osobní problém
 • Jak se připravit na hodnotící rozhovor se svým podřízeným
 • Jak mám předávat a přijímat zpětnou vazbu
 • Nezbytné základy pracovního práva
 • Delegování a co mi v něm brání
 • Modelové situace

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
V ceně semináře je zahrnuta dopolední kávová přestávka, oběd o 2 chodech a odpolední kávová přestávka.

Olga Franců

Olga Franců

Rozsáhlé zkušenosti jsem získala při řízení HR procesů ve středně velkých a velkých společnostech, které byly jak české, nadnárodní, tak i částečně vlastněné státem. Po dvaceti letech praxe v pozici personální ředitelky jsem přešla na druhou stranu a začala jsem pracovat jako HR kouč, osobní kouč, nezávislý konzultant, poradce a lektor v oblasti řízení lidských zdrojů a měkkých dovedností. Zde mohu zúročit dlouholetou práci s lidmi, kterou mám velmi ráda. Mé vědomosti a dovednosti nejsou jen vyčtené z knih, jsou podložené praxí, prožité. Mám ráda předávání zkušeností a především poznávání nových lidí, protože každý z nich mě něčím obohatí.

Po 25.5.2020

Three Crowns Hotel****

Elegantní a přesto neformální Hotel U tří korunek naleznete v klidném zákoutí autentické čtvrti Žižkov v širším centru Prahy. Žižkov je místem pulzujícího kosmopolitního života, s množstvím barů, restaurací, klubů a kulturních scén. Pro jeho opravdovost, dochované živoucí tradice a osobitou atmosféru, připomínající zlatá 20-30 léta minulého století, je Žižkov vyhledávaným místem setkání mladých lidí a umělců a místo konání četných festivalů, happeningů, oslav, Open-air kulturních a hudebních akcí. Centrum města a veškeré turistické atrakce jsou jednoduše dostupné tramvají nebo autobusem nebo autem. Centrum Prahy je vzdálené necelých 10 minut jízdy nebo 15 minut procházkou malebnými historickými ulicemi města. Přátelský a školený personál je našim hostům připraven asistovat ve všech ohledech a být nápomocný radami a tipy na události a program pobytu v Praze.

Praha 3, Cimburkova 28

Z hlavního nádraží: tramvaje 5, 9 nebo 26 - dvě zastávky do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí;
Z nádraží Holešovice: metrem C do stanice Hlavní nádraží, pak tramvají 5, 9 nebo 26 do stanice Lipanská, pak 300 metrů zpět a doprava dolů Cimburkovou ulicí.
Ze stanice metra Florenc: Autobusem č. 133, 175 nebo 207 na zastávku Tachovské náměstí. Dále pěšky zpět cca 50 metrů a odbočit do první ulice vlevo.
PARKOVÁNÍ: hotelové garáže jsou k dispozici účastníkům semináře za poplatek 200 Kč /den (omezená kapacita - parkování je možné pouze po předchozí rezervaci na e-mailu info@eduzone.cz minimálně 24 hodin před konáním semináře v pracovní dny, tzn. v případě konání semináře v pondělí je nutné rezervaci provést nejpozději v pátek), případně je možné parkování na placených zónách v okolí hotelu. PARKOVÁNÍ V HOTELOVÉ GARÁŽI NENÍ VHODNÉ PRO VĚTŠÍ VOZIDLA jako např. SUV, dodávky apod.