Vrchní a staniční sestra – manažerka v bílém IV - jsme lepší v manažerské práci, ale každý den nás překvapí něco nového….

 • Olga Franců Olga Franců
Sleva 10%
Při objednání 2 a více účastníků
Út 11.6. (Maximální kapacita 15 osob) PDF
Prezenční seminář  
i
Prezenční seminář
Prezenční účast v místě konání semináře.
Praha 3
Hotel Prokop Square / Three Crowns Hotel****
4 380,- Kč bez DPH
 • Zdravotnictví

Jako vrchní a staniční sestra máte za sebou seminář Vrchní a staniční sestra-manažerka v bílém I-III a máte pocit, že je stále o čem mluvit? Jsou témata, ke kterým se chcete vrátit, některá témata se průběžně mění a je třeba o nich hovořit v aktuální situaci.
Zároveň tak, jak v každodenní praxi uplatňujete nově získané manažerské dovednosti, vzniká průběžně řada dalších otázek, které zde mohou být zodpovězeny nebo diskutovány.

Jsou absolventi, kteří volají po čtvrté části, tak vám jí nabízíme. Všichni víme, že manažerský rozvoj nikdy nekončí.
Pojďme se znova setkat a diskutovat, otevírat stará i nová témata, sdílet navzájem své zkušenosti.
Těším se na vás.

Cíl semináře

Účastnice si prohloubí znalosti pro kvalitní manažerskou práci.

Komu je seminář určen

Seminář je určen zdravotním sestrám (a bratrům), kteří absolvovali seminář Vrchní a staniční sestra – manažerka v bílém I,II a III. Tento seminář na ně volně navazuje.

Program

Celodenní seminář 9:00 - 15:30 hod.

 • Témata, ke kterým se budeme vracet:
  • Komunikace
  • Jak budovat lepší vztahy na pracovišti
  • Předávání a přijímání zpětné vazby
  • Zaměstnanec, který vyvolává konflikty

Další informace

Každý účastník kurzu obdrží CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který může využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.
V ceně semináře je zahrnuta dopolední kávová přestávka, oběd o 2 chodech a odpolední kávová přestávka.

Olga Franců

Olga Franců

Rozsáhlé zkušenosti jsem získala při řízení HR procesů ve středně velkých a velkých společnostech, které byly jak české, nadnárodní, tak i částečně vlastněné státem. Po dvaceti letech praxe v pozici personální ředitelky jsem přešla na druhou stranu a začala jsem pracovat jako HR kouč, osobní kouč, nezávislý konzultant, poradce a lektor v oblasti řízení lidských zdrojů a měkkých dovedností. Zde mohu zúročit dlouholetou práci s lidmi, kterou mám velmi ráda. Mé vědomosti a dovednosti nejsou jen vyčtené z knih, jsou podložené praxí, prožité. Mám ráda předávání zkušeností a především poznávání nových lidí, protože každý z nich mě něčím obohatí.

Út 11.6.2024

Hotel Prokop Square / Three Crowns Hotel****

Elegantní a přesto neformální hotel naleznete v klidném zákoutí autentické čtvrti Žižkov v širším centru Prahy. Žižkov je místem pulzujícího kosmopolitního života, s množstvím barů, restaurací, klubů a kulturních scén. Pro jeho opravdovost, dochované živoucí tradice a osobitou atmosféru, připomínající zlatá 20-30 léta minulého století, je Žižkov vyhledávaným místem setkání mladých lidí a umělců a místo konání četných festivalů, happeningů, oslav, Open-air kulturních a hudebních akcí. Centrum města a veškeré turistické atrakce jsou jednoduše dostupné tramvají nebo autobusem nebo autem. Centrum Prahy je vzdálené necelých 10 minut jízdy nebo 15 minut procházkou malebnými historickými ulicemi města. Přátelský a školený personál je našim hostům připraven asistovat ve všech ohledech a být nápomocný radami a tipy na události a program pobytu v Praze.

Praha 3, Prokopovo náměstí 472/10

Z hlavního nádraží: tramvaje 5, 9 nebo 26 - dvě zastávky do stanice Lipanská, pak 200 metrů zpět a doprava dolů ulicí Milíčova, na konci ulice doleva;
Z nádraží Holešovice: metrem C do stanice Florenc, pak autobusem č. 133 nebo 207 na zastávku Tachovské náměstí, dále pěšky zpět cca 50 metrů.
Ze stanice metra Florenc: Autobusem č. 133 nebo 207 na zastávku Tachovské náměstí. Dále pěšky zpět cca 50 metrů.
PARKOVÁNÍ: hotelové garáže jsou k dispozici účastníkům semináře za poplatek 200 Kč /den (omezená kapacita - parkování je možné pouze po předchozí rezervaci na e-mailu info@eduzone.cz minimálně 24 hodin před konáním semináře v pracovní dny, tzn. v případě konání semináře v pondělí je nutné rezervaci provést nejpozději v pátek), případně je možné parkování na placených zónách v okolí hotelu. PARKOVÁNÍ V HOTELOVÉ GARÁŽI NENÍ VHODNÉ PRO VĚTŠÍ VOZIDLA jako např. SUV, dodávky apod.